Juu pekka venäjää pitää auttaa??? Millähän rahalla sinäkin venäjää auttaisit, eiköhän se mariinin hallitus auttanut ihan tarpeeksi ja nyt veronmaksaja maksaa sekä sinun isis touhusi!!!!!!! Herra / neiti on hyvä myy talosi ja auta sitten sitä venäjää!!!!!
No niin vihreät
Anonyymi-ap
2
72
Vastaukset
- Anonyymi
Eipä Vihervasemmistoa kiinnosta joku Venäjä? Siellähän ei ole lainkaan Vihervasemmistoa! Jos tarkoitat Wokea, niin Venäjällä kaikki Woke ihmiset pannaan vankilaan.
Kun ei siellä ole Ay-liikettäkään, niin kerro, miksi Vihreät tai Vasemmisto välittäisi Venäjästä???
Ehkä luet täältä Persujen skitsofreenisiä juttuja?
Sen koomin ei ole Vihervasemmisto antanut rahaa mihinkään Isis touhuihin.
Juttele siis psykiatrisi kanssa tästä. Jooko? - Anonyymi
Jaa , jos Itämeressä öljy lainehtii niin kyllä joka Itämeren maa auttaa !
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522165
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3401401Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.941365- 1681271
- 681061
- 35968
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31929Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59910Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta27862Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46839