Harmi kun noin sun täydellinen ulkonäkö

loppuu sinuun. Et saanut siirrettyä sitä eteenpäin. Olisit saanut kauniita tyttäriä, siitä olen varma. Odotit liian kauan.
19470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Voi silti olla mulqqu joten ehkä parempi niin.

Äänestä
  • Aivan. Periaattessa sekin riittää alkuun. Mukavaa teatteria apgubbe

    Äänestä

Mun äiti vasta kaunis olikin, kuin kuutamoyö.

Ei mun tarvi hoonata reikääni lapsella, joku kinukki kloonaa mut ihan varmasti vielä joskus.

Äänestä

Onnekseni ulkonäköni ei ole täydellinen ja siksi toisekseen kauneus on paljon enemmän kuin mitä ulkonäkö voi koskaan ollakkaan ja on mulla ainakin yksi kaunis tytär

Äänestä
  • Voisitko perheenäitejä häiritsevästi larppaava setämies lopettaa itsesi

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Voisitko perheenäitejä häiritsevästi larppaava setämies lopettaa itsesi

    Yhy, olipa tylyä. Minusta tämä pedahtavuus on kokonaisuudesaan tuomittavaa joten itke mulle vaikka joki, cry me a river

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Yhy, olipa tylyä. Minusta tämä pedahtavuus on kokonaisuudesaan tuomittavaa joten itke mulle vaikka joki, cry me a river

    Tämä kommentaari on osin osoitettu myös opetus- ja kasvatusalan tarinallisuuksiin. Miten alas voi vajota, siinä pedagogiaa

    Äänestä

En ole täydelinen mutta vastaan silti että vaikka vauvan saisinkin hän ei kyllä millään varmuudella välttämättä olisi tyttö. 50 % mahdollisuus että olisi poika. Ja on mulla vielä ikää, ei ole vaihdevuodet vielä alkaneet 😂

Äänestä
  • Useampi vuosi vielä nelikymppisiin 😁

    Äänestä

  • Oliko sinulla naisia larppaava setämies kiinnostusta myös naisten kuukautis_asioihin- muistanko oikein vai muistaako joku?

    Äänestä

Mullahan on tyttö 🥰

Äänestä

Taidat olla hieman yksinkertainen tyyppi.

Äänestä

Kauniita tyttäriä tekemään ja kasvatetaan niistä ilkeitä?Täydellinen kompinaatio.

Onneksi tiede menee eteenpäin ja kohta voi kloonata itsensä.Hännei tee enään samoja virheitä👌

Äänestä
  • No jotain tapaisuuksia saattaa tietysti periä

    Äänestä

Onko elämä sinusta cain helppoa ja ihanaa? Nyt varsinkin näin epävarmoina aikoina olen tyytyväinen, että en saattanut yhtäkään sielua tälle kärsimysplaneetalle.

Äänestä

Hommat on ollu hoidossa jo ajat sitten ja nyt ollaan jo aikuisia ystäviä. Kiitos palstapölögubbe ajatuksesta.-TT

Äänestä

OHI

Äänestä

Onpa ilkeää. Lapsiin liittyviä asioita on alhaista käyttää aseena vaikka olisi kuin vihainen. Mielipide.

Äänestä

Tulee pieni pedari viba tästä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

loppuu sinuun. Et saanut siirrettyä sitä eteenpäin. Olisit saanut kauniita tyttäriä, siitä olen varma. Odotit liian kauan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu