Juvanmalmin Go-katsastus

Anonyymi-ap

Auto hakattiin täyteen reikiä joka ikisestä nurkasta sellaisella innolla, että suosittelen vahvasti välttämään jos autolla on jo vähän ikää. Samoissa tiloissa on korjaamo, joten kuvio taitaa mennä niin että aseman tehtävä on hankkia asiakkaita.

5

1157

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tismalleen samanlaisia kokemuksia minulla on Koivuhaan autokatsastuksesta. Ei enää ikinä Koivuhakaan.

    • Anonyymi

      Onko pelliseppä samassa tilassa,,ehkä tekevät yhteistyötä

    • Anonyymi

      Oletko lukenut Traficomin arvosteluperusteet ruostevaurioiden tarkastus. Onko sinulla muutoinkaan käsitystä siitä miten esim. kotelovaurioiden ruostevauriot vaikuttavat heikentävästi mm. kolariturvallisuuteen ?
      Ei ne siellä ehjiin pelteihin reikiä hakkaa. Onhan näitäkin ns. konttoreita ollut missä kaikenmaailman ruostepommit saa leiman mutta niistä saakin sitten lukea yleensä iltalehdestä eikä sellaiset konttorit kovin pitkään toimi kun viranomainen sulkee ovet ja vie katsastusluvat.

    • Anonyymi

      Oliko suomalainen vai ulkomaalainen katsuri ?

    • Anonyymi

      Ei kai peltejä nykyään piikitellä.
      Pienellä vasaralla naputellaan ja kuunnellaan ääntä.
      Pehmeät kohdat erottuu, sitten tutkitaan tarkemmin.
      Terveet kohdat erottuu myös. Ei tarvitse rei'ittää.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Dannysta tulee isä 83-vuotiaana

      Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll
      Maailman menoa
      140
      5204
    2. Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa

      Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava
      Maailman menoa
      175
      3788
    3. Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?

      Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi
      Maailman menoa
      47
      3213
    4. Henkirikos kiuruvedellä

      Poliisi tutkii maaliskuussa tapahtunutta 50 luvulla syntyneen kuolemaa henkirikoksena. Missä päin tälläinen sattunut
      Kiuruvesi
      43
      1865
    5. Gallup: Mitä teillä syödään pääsiäisenä, onko juhlaruokaa vai meneekö arkiruoilla?

      Monessa perheessä pääsiäisenä pöytään pistetään vähän parempaa herkkua. Pääruokaan panostetaan ja lisäksi leivotaan vaik
      Liharuoka
      40
      1299
    6. Loimaan k-citymarketilla puukotus

      Jonka on puukotettu Loimaan citymarketilla tänään iltapäivällä noin klo 14. Kuulin kun ambulanssi huusi kaupungilla kun
      Loimaa
      38
      1195
    7. Martinan ex-rakas ulkoilutti Espanjassa koiraa.

      No on hyvä asia, että heillä on kuitenkin hyvät välit, vaikka eroneet jo viimme syksynä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      319
      1138
    8. Kunnanjohtaja haista sinä

      Kyvytön johtamaan kuntaa! Täysin kyvytön. Toivottavasti Hattula saa sinut vaivoikseen. Epäpätevä, ammattitaidoton, yhtei
      Heinävesi
      30
      1091
    9. Jos hän pyytäisi luokseen!?

      Uskaltaisitko mennä?
      Ikävä
      83
      1056
    10. Shokkitulos: venäläisten ja iranilaisten älykkyys keskimäärin korkeampi kuin suomalaisten

      Kiina: 106.48 pistettä Iran: 104.80 pistettä Venäjä: 103.68 pistettä Suomi: 99.97 pistettä Ukraina: 95.66 pistettä
      Maailman menoa
      255
      867
    Aihe