Aukkoa nurin.
Mestari laittoi
30
624
Vastaukset
- Anonyymi
Työ käy kun sen osaa. Spurgut ei osaa.
- Anonyymi
Näyttääpä osaavan kun videota katsoo
- Anonyymi
Tukkendaalia tulloo pitkät pinot.
- Anonyymi
Siinä saa ranta-kosulan tumpelo miettiä.
- Anonyymi
Amerikan malliin panee perintöpoika metsää nurin.
Mitenkähän tuossakin rytäkässä lopulta käy, löytyykö enää niin tyhmää metsuria joka lähtee ylpeilijän metsän tyhvöjä nälkäpalkalla paikkaamaan ja jälkihoitamaan?
Saatana, ihmiset jotka rypivät vuosikymmeniä talvet persehaarojaan myöten lumihangessa ovat nyt yhteiskunnan pohjasakkaa.- Anonyymi
Ovvai? Siitä saa kiittää vasemmistonpolitiikkaa joita metrsurit äänestäneet.
- Anonyymi
Aika nolon näköistä leikkimistä tämä moton käyttö
- Anonyymi
Pistä videota omastasi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pistä videota omastasi.
Mestareila koura tanssii:
https://vm.tiktok.com/ZNd1YgEhx/ - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mestareila koura tanssii:
https://vm.tiktok.com/ZNd1YgEhx/Sinä et saa edes käyntiin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pistä videota omastasi.
Minulle riittää kun työnantaja ja metsänomistaja ovat tyytyväisiä.
- Anonyymi
Onko kuutioita kuka kysyny. Onko yli 100?
- Anonyymi
Joskus metsäman pitää saada palstalle aitojen metsäkone ammattilaisten kanssa vertailuun, päivän päätteeksi julkaistaisiin hakkuumäärä kuljettamalla puutavara palstalta tienvarteen.
- Anonyymi
https://youtu.be/iXrdeOx5-dQ?si=EZOD3pmpNRqfPv5Y
Tuotakaan temppua eivät ole Kosulan mestarit vielä oppineet.
Onko kukaan vielä nähnyt metriäkään metsämanin kaivinkoneella kaivamaa ojan näköistä ojaa?- Anonyymi
Naurettavaa hietaa, kaiva kivikkoa ja kalliota.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Naurettavaa hietaa, kaiva kivikkoa ja kalliota.
"Naurettavaa hietaa, kaiva kivikkoa ja kalliota."
Miksi kivikkoon ja kallioon pitää ojia kaivaa? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Naurettavaa hietaa, kaiva kivikkoa ja kalliota."
Miksi kivikkoon ja kallioon pitää ojia kaivaa?Mehän katsomaan videoita jos nyt tajuat näkemääsi.
- Anonyymi
Turhan kaataman metsä määrän ois oikea moto kuski päivään tehnyt, ei ois ilta vuoron ukkoa tarvinnut
- Anonyymi
Oletko sekaisin vai potkut saanut?
- Anonyymi
Pienen ympyrän perruttelua ja lastausta näytti mestari. Oikea moto- ja ajomies hakannut ja ajanut puut siististi tien varren pinnoon. Suolarahoja näyttäisi määrästä tulevan, jos näytti kaikki.
- Anonyymi
Tekikö se minkä määrän kuutioita? Starttimoottorihan sitä ihmeteltiin silmät pullollaan viimenen kuukausi.
- Anonyymi
Niinkö ihmettelit?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niinkö ihmettelit?
Onko kateuskortti kulunut jo ihan loppuun kun on alkanut suoranainen räkättäminen?
Voisiko rasismia käyttää savolaistupettajien puoluteluun jotenkin? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko kateuskortti kulunut jo ihan loppuun kun on alkanut suoranainen räkättäminen?
Voisiko rasismia käyttää savolaistupettajien puoluteluun jotenkin?Onko sulla aivoissa rasismia?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko sulla aivoissa rasismia?
No ei ole mutta sulla on
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No ei ole mutta sulla on
Mestaria kohtaan spurguill on.
- Anonyymi
Pakko tehdä kuitua, kun tubetulot on romahtaneet. Huomenta kaikille jäteöljyastioille, tänään sataa vettä ja pakkasta on -25C (muokattu).
- Anonyymi
Toka???????????????
- Anonyymi
Pitäskö Metsämanin pyytää anteeks Venäjän johdolta kun sen hirveen kuvan Putinista värkkäsi? Trumppi kun rupesi kaveeraaman ton naapurin kanssa ja kohta ollaan rähmällään joka suuntaa.
- Anonyymi
Ei nöyristelyä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1713428
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541929Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1471849Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1591784- 771634
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3481609Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m811449The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201288Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251199- 1581192