äitien villikko aika?

honey

onko kellekkään iskeny sairas meno vietti kunhan lapsi on kasvanu vähän isommaksi?
meillä 1.5v ja mua on alkanu kiinnostaa TOSI paljon kaikki mikä tapahtuu kodin ulkopuolella.
katselen miehiä ja flirttaan minkä ehdin. aina kun vaan mahdolista lähden yksin pois ja lapsi jää isän kans kotiin.
onpa jo vieras mies käynyt mielessä.ja kuvioissa

6

855

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • äiti-77

      Mua ei kiinnosta vieraat miehet, eikä muutenkaan kodin ulkopuolinen elämä!Mä oon perheeni kanssa onnellinen =)

    • Äiti 5lle

      Ehdin elää villikkoaikani ennen lapsia, joten nyt olen onnellinen perheeni parissa.
      Kiinnostaako miehesi sinua enää? Kannattaa tehdä selväksi myös miehellesi, että sinulla on joku muu. Jos vielä haluatte, niin ehkä vielä ehtii korjata vahinkoja.

    • villikko

      Taisipa olla oma lapsi juuri tuon ikäinen kun sain jotenkin hormoonit "kohdalleen" ja alkoi villikkokesä. Sain painoa pudotettua 20kg ja jotenkin toinenkin sukupuoli oli kiinnostunut minusta. Varmaan ihan tervettä. Oman miehen kanssa edelleen, mutta ei laput silmillä ei.

      • britt

        että on kohtalon tovereita. mullakin on painoa lähtenyt jo 10 kg ja taitaa lähteä enempi.
        outoa että tälläinen teini villitys fiilis tulee uudelleen. mut ihana olo!!


    • Kotikissa

      Kiinnostaisi tietää, että minkä ikäinen olet? Millainen parisuhdehistoria?

      Itse olen 3-kymppinen kahden lapsen äiti ja ei sitten vähempää voisi kiinnostaa mikään baarissa ravaaminen tai toiset miehet..
      Olemme olleet yhdessäkin aviomieheni kanssa yli 10v, mutta molemmat eläneet aika "rankat" teinivuodet, joten kenties sitten tuli ne hommat harrasteltua silloin..
      Suosittelen! Nyt on NIIN ihanaa tehdä oman perheen juttuja ja nauttia vakaasta ja turvallisesta elämästä omassa ihanassa kotipesässä!

      • vietin kyllä itsekkin RAJUN nuoruuden, ei se siitä ole kiinni.
        eikä nytkään baarit kiinnosta yleensä vain irti ottoja kodista. vaikka lapsi onkin rakas ja aina mielessä mitä ikinä meinaakin tehdä...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      185
      1559
    2. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      208
      1530
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      44
      1154
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      44
      846
    5. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      730
    6. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      30
      721
    7. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      710
    8. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      36
      691
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      20
      656
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      617
    Aihe