Eri viranomaiset ovat viimeaikoina soitelleet että olisi jotain ongelmia pankin kanssa. Olemme kovasti rittäneet ratkoa ongelmaa puhelimessa, mutta ovat kyselleet verkkopanlkista. Minulla ei ole verkkopankkia, tili Nordeassa ja käyn pasilassa nostamassa käteistä rahaa jos on tarpeen. Onko muilla ollut samanlaisia ongelmia. Olen myös pyytänyt että tulisivat konttoriin tiskille kanssani selvittämään ongelmat. Kiitoksia etukäteen : Kyllikki.
Miten pitää toimia jos ei ole verkkopankkia.
2
112
Vastaukset
- Anonyymi
En ymmärrä tuota asian pähkinää? Monta kertaa sanottu ja kerrottu ettei poliisi tai muutkaan soittele ja kysy verkkopankki tunnuksia. Enkä ooikein ymmärrä aloittajakaan miksi ei ole tunnuksia jos osaa kirjoittaa aloituksen s24 palstalle. S24 ja pankki vaatii ainoastaan älypuhelimen tai koneen, muun saa pankista.
- Anonyymi
Väittääkö aloittaja ettei koskaanikinä ole tullut naisen puolelta aloitetta? En itsekään ole mikään erikoinen, mutta kauan aikaa sitten tuli aloite suhteen alkuun ja pillun antamisesta…. Muutama vuosi sitten paljon nuorempi tiainen tekiitsensä tietyksi. Kaikki on ollut kiinni itsestä. Ehkä erikoisin kieltäytyminen tuli omaikäiseltä vajaat 50v naiselta joka vannoi ystävyyttä ja kiertoilmaisuin aiemmin olisi halunnut , mutta pillua ja peppua pyytäessä nosti esiin asioita joilla ei ollut mitään yhteyttä ko. asian. Suostui sentään pienen muutamaan sekunnin keskusteluun asiasta.
Itse olen siirtänyt vastuun heille joilla on valta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä392155Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi1941735- 941411
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1421219- 1151128
PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1351060Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://251010- 74970
- 70904
- 250886