Kova kaipuu sada joku rinnallesi niin mikset vain unohda minua
Jos sulla on niin
Anonyymi-ap
13348
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tunteet ovat sitovia. Voi olla outo kokemus jollekin joka ei tunne kovin vahvasti.
Minkä mä voin mun tunteille. Tiedän etten ole tarpeeksi sulle mitenkään ja olen sitten yksin kun jonkun kanssa lämpimikseen ajatellen sua
Haluan hänet ihanan naisen.
Unohdin jo
En pysty unohtamaan sinua
Miksi et pysty 🥺 kun en minäkään pysty jos jatkamme tätä vaikka kaikki lopettaminen sattuukin. Eikä meistä ole edes juttelemaan mistään
Tule jo rakastamaan:
En halua vain "jotakuta" rinnalleni. Haluan yhden ainoan miehen. Siksi ajatus pysyy hänessä.
Siihen se kai on ajautumassa. Tunteet ei mene on/off vaikka järjellä tietää tilanteen.
Olet ajatuksissani
ja haluan tällä kuvalla toivottaa juuri sinulle
ihanaa Valentinuksen päivän iltaa ❤️
Tämä on se syy miksi olen tässä ja nyt
☁️☁️☁️☁️☁️☁️☁️☁️☁️
☁️☁️💗💗☁️💗💗☁️☁️
☁️💗💗💗💗💗💗💗☁️
☁️💗💗💗💗💗💗💗☁️
☁️💗💗💗💗💗💗💗☁️
☁️☁️💗💗💗💗💗☁️☁️
☁️☁️☁️💗💗💗☁️☁️☁️
☁️☁️☁️☁️💗☁️☁️☁️☁️
☁️☁️☁️☁️☁️☁️☁️☁️☁️
🩷
Ei sinua pysty unohtaa ihan tuosta noin vain
Minä ainakin myönnän olevani niin ressukka, etten osaa irrottautua. Hän on se mies, josta unelmoin. Ja mietin myös, ettei arjestamme tulisi mitään. Että särkyisin taas, enkä jaksaisi enää ponnistella ylöspäin. Ei rakkauden tähden sentään halua kuolla.
Voisiko se mennä kuitenkin jotenkin toisin, että oltaisiin yhdessä ja kummallakin olisi hyvä olla? Ja sillä tavalla, ettei suuremmin ainakaan mitään isoja riitoja? Kyllä kait niitäkin tulee, mutta jos ei sitten mitään liian draamaa sitten kuitenkaan?? Käytäis lenkillä ja tehtäis ruokaa.
Ja en tiedä tykkäätkö sä minusta paljon vai vähän, mutta melkein kallistun siihen et 'paljon'. Hyvää yötä.