Hyviä vinkkejä täällä

Eli kaivattua vain kädestä kiinni ja jos vastustelee niin sanoo, että hei beibi beibi nyt mennään vaan. Näin he elivät elämänsä onnellisina loppuun asti. Joten nähtäillään rakas mies 😉😂😂
152133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Bebeleivos 🤤

Äänestä
  • Petit fours, kaakkubuffa ja kello 5'n tee. -sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Petit fours, kaakkubuffa ja kello 5'n tee. -sivusta

    Ikinä en o pettäny

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Petit fours, kaakkubuffa ja kello 5'n tee. -sivusta

    Four nations face-off- tournament pronssii, tärkeintä oli, et Ruotti kaadettiin.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Ikinä en o pettäny

    Tuo on tulkinnan varaista olen kohdannu jopa naisia jotka pitää pelkästään katsomistakin jo pettämisenä että olisiko monessa suhteessa syytä keskustella missä se pettämisen raja oikeasti menee ja pystyykö siitä kumpikin pitämään kiinni

    Äänestä

Minä sen neuvon annoin. Niin lähellä, niin lähellä on ollut, ettei näin olisi käynyt. Jos kaivattuni näin tekee, lähden mukaan. Mutta se vaatii sen pyynnön. Mun luokse ei voida mennä enkä minä voi itse käskeä itseäni hänen luokseen.

Äänestä

Miksi ei voida sun luokse mennä? Onko vaimo kotona?

Äänestä
  • Eikun mies.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Eikun mies.

    Olet siis pettäjämuija! Toivottavasti miehesi käy myös vieraissa.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Olet siis pettäjämuija! Toivottavasti miehesi käy myös vieraissa.

    En ole vielä "pettänyt". No toivottavasti käy, jos on rakastunut. En minä häneltä sellaista voi kieltää, kun tiedän mitä tämä on.

    Äänestä

  • Voidaan periaatteessa mutta voisi olla huono idea täs vaiheessa. Voidaan kyllä mennä minun nykyiseen läävään.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Voidaan periaatteessa mutta voisi olla huono idea täs vaiheessa. Voidaan kyllä mennä minun nykyiseen läävään.

    Sivusta ☝️☝️☝️

    Äänestä

Mä en jaksa välttämättä enää mitään uusia suhteita aloittaa likimain 40 v. jälkeen.

Äänestä

Minä mies tykkään kun otetaan rohkeasti kädestä kiinni ja sitten on kerrottava ihan skandaali stoori. Kun me ollaan sitten käsi kädessä ihan lähekkäin, yhtäkkiä huomaan ja järkytyn, meidän kätemme on naisen reisien välissä, hän vain puristaa ja hymyilee. Korrektina miehenä en voi vetää kättäni sieltä pois, toisaalta tuntuu niin lämpimältä ja kotoiselta.

Äänestä

okei...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eli kaivattua vain kädestä kiinni ja jos vastustelee niin sanoo, että hei beibi beibi nyt mennään vaan. Näin he elivät elämänsä onnellisina loppuun asti. Joten nähtäillään rakas mies 😉😂😂

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu