Olisi tuollainen melko käyttämätön ja olisin myymässä pois. Kokoa en nyt muista, mutta pitkät liikit luokkaa 8-9m. Eli ehkä 25m2 purje.
Mitähän tullaisesrta kehtaisi pyytää?
Mitä maksaa genaakkeri
Anonyymi-ap
2
320
Vastaukset
- Anonyymi
Kertokaahan nyt jotain arvioita, niin saan purjeen myytyä. Oisko 200-300€ oikea suuruusluokka?
- Anonyymi
Ei kukaan järkevä arvioi hintaa tietämättä:
- liikkipituuksia
- pinta-alaa
- litteys/pulleus (miten paljon voi leikata tuuleen)
- materiaalia (naylon, polyesteri, dyneema jos code0)
- kuntoa, saumat ommeltu ja UV hapertanut langat poikki / vaiko uuden veroinen
Hintahaitari on eurosta viiteen tuhanteen euroon edellämainituista seikoista johtuen, mikäli 25 neliötä pitää paikkansa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3884253Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1151606- 1351454
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko691184Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔691013Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151006Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise12937- 38910
- 65891
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60889