Tuota vienoa tuoksua ei saa nääs millään pois koska kojelaudassa ja muissa materiaaleissa on käytetty Jenkemiä. Mutta ulo tulee vanhan miehen kalsareista. Niitä ei vaihdeta, ei vaikka haisee pahalle ja rock’n’rolli soi stereoista.
Daciassa haisee Jenkemi ja ulo
8
472
Vastaukset
- Anonyymi
Jenkemin tuoksuun, siihen vienoon tuoksuun voi jotenkin tottua mutta jos kabiinissa haisee ulo se on jo vähän pahempi juttu. Jätetään Daciat kauppaa ja ostetaan aito kunnon TOYOTA
- Anonyymi
Avaajan housuista nousee jenkemin haju.
Tiedähän, kun et käy pesulla päväkausiin alkaa sissijuusto haista.
Käy ihmeessä ainakin alapesulla ja pese samalla hampaasi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Avaajan housuista nousee jenkemin haju.
Tiedähän, kun et käy pesulla päväkausiin alkaa sissijuusto haista.
Käy ihmeessä ainakin alapesulla ja pese samalla hampaasi.Mutta mistä tullee se ulon kitkerä haju? Kysympä vaan.
- Anonyymi
Sehän se on, kun nää jemkem pellet Toyotistit menee paskaisissa kamppeissaan koeistumaan daccioita, nii kyllähän se haju tarttuu.
Onneksi nykyään ainaski valppaamnat automyyjä seuraavat millä koeistuja pappa lähtee pihalta ja jos on Toyota, niin heti pistetään otsonointilaite dacciaan poistamaan papan jättämiä lemuja. Joskus tarvitaan ensin siivoojaakin apuun.- Anonyymi
Johan sinulla fantasiat on. Totuus nyt kuitenkin on, että toyotan omistaja ei eksy ranskalaisia autoja myyvään liikkeeseen saati istumaan moiseen vikapesään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Johan sinulla fantasiat on. Totuus nyt kuitenkin on, että toyotan omistaja ei eksy ranskalaisia autoja myyvään liikkeeseen saati istumaan moiseen vikapesään.
Se on just näin kuten kirjoitat. Vikapesia ovat kaikki Daciat. Näin on näreet!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Johan sinulla fantasiat on. Totuus nyt kuitenkin on, että toyotan omistaja ei eksy ranskalaisia autoja myyvään liikkeeseen saati istumaan moiseen vikapesään.
Toyotan omistaja on alkanut miettiä autonsa järkevyyttä kun se on usein rikki ja huolto jatkuvasti ja halvemmat ovat parempia ja siksi mm. Toyotan omapoika käy viikottain useasti himoitsemassa Daciaa, tuota Euroopan myydyintä autoa ja myyntimäärä on hänelle iso asia.
- Anonyymi
Miksi kaikkialla missä sinä käyt, niin haisee jenkemi ja ulo?
Eikö olisi jo aika keksiä uusia juttuja, tuo alkaa olla jo kovin väsynyt ja olethan sinä aina tähän asti keksinyt jotain vastaavaa mielestäsi hauskaa?
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee632132Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."51785Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2361278En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin71950Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.87935Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki21855Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?112762Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin38708- 19706
Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun
mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?93689