Hiihtolomalla Haapavedelle

Vieläkös siellä on airsoft rata siinä vanhassa K-marketin kiinteistössä,jos tulis poikien kanssa ottaan matsin?
6376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei oo ei :( kesäaikana ainakin korkatin kartanolla on mahtavat puitteet! Kysypä sieltä

Äänestä

Tiiät hyvin, ettei se ollu kovin pitkäikänen kokkeilu.

Äänestä
  • Jaa ne kaivatut turistit ja matkailijat taas tulollaan .

    Äänestä

Tuliko siitä Hoopolasta Pohjoismaiden johtava AirSoft kuulapyssyrata-Taistelutanner ? Onko K-marketti jo pommitettu maan tasalle?

Äänestä

Voi sinne mennä kokkeileen,voi tulla tupenrapinat jos väärästä ovesta mänet

Äänestä
  • onko siellä väärän oven takana marjuskasta vahvistuksia hakenut persupatrulli oottamassa?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vieläkös siellä on airsoft rata siinä vanhassa K-marketin kiinteistössä,jos tulis poikien kanssa ottaan matsin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu