Trump on kuin Austin Powerin pahis, joka vaati ei vähempää tai enempää kuin triljoona dollaria,

Anonyymi-ap

ettei tuhoa maapalloa. Trumpilla on myös Mini-Me Musk, joka nyökyttää Trumpin tahtiin.

Trump ei tunne kuin kokonaisluvut ja nekin osittain. Ukrainakin on Trumpin mukaan jo velkaa USA antamasta ja lahjoittamasta sotilasavusta biljoonadollaria. Tosi asiassa USA antama apu on ollut ainoastaan 90 miljardia. Oli se vaan hyvä, että Suomi ei ottanut vastaan sodan jälkeen USA Marshall apua ja maksoi sotalainansa pois 100 %, ettei Trump voi nyt vaatia triljoonaa dollaria.

2

123

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mini-Me Musk pelkkää ja sen vuoksi on raahautunut Valkoisen talon ja Trumpin läheisyyteen. Mini-Me Musk soitteli Putinille sodan alettua 2022. Sen jälkeen Muskin asenne muuttui. Putin varmaan kierrellen tiedusteli Mimi-Me Muskilta, että tunteeko hän olonsa turvalliseksi. Mini-Me Musk mietti ja totesi, että vielä hetki sitten tunsin, mutta nyt en enää.

    • Anonyymi

      Eiks joku saa noita kusipäitä hengiltä ?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      126
      5666
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      98
      4866
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      140
      4824
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      395
      2429
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      131
      2360
    6. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      2
      2017
    7. 112
      1923
    8. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      256
      1627
    9. 383
      1387
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      60
      1233
    Aihe