väsynyt kaikenlaiseen esitykseen ja kautta rantain kertomiseen! Tarvitsen hiljaisuutta ja rauhaa niin kotona kuin muuallakin. Haluan tehdä itselle mieluisaa työtä. Aika auttaa parantumaan rankkojen vuosien kokemuksista ja kun voin selvästi paremmin haluan löytää ikäiseni ystävän elämääni. Lenkkikaveriksi, elokuviin, teatteriin ja muihin yhteisiin harrastuksiin.
Olen todella
Anonyymi-ap
5213
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sinulle joka aivan liian kauan häiritsit elämääni, toivon että löydät tasapainon elämääsi ja toivon ettet enää häiriköi, tai yritä lähestyä minua.
Olen hyvin hauras kaikesta kokemastani ja kauan pyysin hiljaisuutta, koska tunsin voivani huonosti! Miksi hätääni ei kuultu? Miksi minun haaveilla ei ollut mitään merkitystä? Minua yritettiin pakottaa sellaiseen mihin en olisi pystynyt! Eikö kenellekään tullut kuinka julmaa kohtelua se oli! Miten monta hyvää vuotta menetinkään!
Pitääkö ottaa yhteyttä lakimieheen jos kiusaaminen ei vieläkään lopu? Julkistanko nimen?
Ok, en häiritse enää.
Kaikkea hyvää sinulle Ap ja etenkin sitä rauhaa ja aikaa jota tarvitset. Toivon että saat sitä. Ymmärrän sinua hyvin. 🩶