Jos joskus hieman julkisessa suihkussa kulli kovettuu, niin kannattaako olla mahdollisimman normaalisti vai peitellä stondista? Kiinnittääkö peittely vain enemmän muiden huomiota? Tämä on jännä video, herralla toki aika kookas peiteltävä:
https://thisvid.com/videos/gym-shower-trying-to-hide-boner/
Erektion piilottelu uimahallin suihkussa
13
1545
Vastaukset
- Anonyymi
Jos muilla miehillä on terve itsetunto ja mutkaton suhtautuminen toisten ihmisten seksuaalisuuteen ja olemukseen ja elämään noin ylipäätään, niin huoletta voit antaa näkyä peittelemättä. Koska se on luonnollista, että noinkin voi käydä. Mutta valitettavasti on paljon ahdasmielisiä ihmisiä huonolla itsetunnolla, hehän voivat kuitenkin poistua paikalta muualle.
- Anonyymi
En käy uimahallin saunassa, koska en osaa olla katselematta ja saan herkästi erektion. Enkä halua aiheuttaa kenelläkään kiusallista tilannetta, mutta joskus katseluni huomasi vastapäistä suihkua käyttävä ja alkoi jöpöttämään, mutta niin hänelläkin ja sain vielä koskeakin, mutta ikävä kyllä ei ehditty sen enempää...
- Anonyymi
Mulla usein alkaa suihkussa jäykistyä, mutta enpä peittele sen kummemmin. Puolijäykäksi usein kyllä jääkin onneksi.
- Anonyymi
En kyllä itse ole nähnyt kuin enintään puoliheijareita enkä muista että nämä miehet olisi mitenkään kainostellen peitelleet. Enemmän ehkä seinään päin kääntyneenä mutta suihkusta saunaan siirtyessä se sitten saattaa huojua kaikkien nähtävillä 😆
Itse en jotenkin osaa olla noin rento. Saan välillä ihan kovankin erektion uimahallin suihkussa mutta onneksi käyn siellä aikaan jolloin on tosi vähän muita. Jos en suihkun alla saa sitä laskeutumaan häveliääksi, niin painan sen toisella kädellä alas reittä vasten… ajattelen että tälleen saunaan kävellessä näytän edes jotenkin luontevalta. Vai kuvittelenko vain? Tästä vinkkelistä ajateltuna koen olevani onnekas, kun kullini ei ole iso, mahtuu kämmenen alle piiloon!
Olisi kyllä hienoa jos joskus kehtaisin kulkea vaikka tappi täydessä tanassa (koska se on ihan luonnollista). Mutta tuskin tulee tapahtumaan, kun ei ole nelikymppiseksi mennessä tapahtunut. - Anonyymi
Nuorena miehenä ei iljennyt mennä saunomaan ollenkaan, jos ei pientä paisuntaa aiheuttanut penikseen. Tuntui aivan liian pieneltä mennä saunaan, jos olisi pitänyt täysin lepotilassa.
- Anonyymi
Olin tänään aamulla uimahallissa ja uinnin jälkeen suihkuttelin ennen loppusaunoja. Siinä vähän napukka terhakoitui mutta siis vain puoliksi. Suihkuhuoneessa ei ollut muita joten marssin saunaan muina miehinä, oletin ettei siellä olisi ketään kun yleensä vain kuumassa saunassa on aamuisin porukkaa. No saunassakäynti olikin pari miestä, mutta mikäpä siinä muu auttoi kuin kivuta lauteille jöpötystä laskemaan. 😅
- Anonyymi
Jos on komea,niin anna olla täydessä vedossa.Kaikki tykkää. Mutta jos pieni on niin pidä vähä piilossa.
- Anonyymi
En ole koskaan alkanut peittelemään, jos olen kavereiden seurassa. Enkä muista että kaveritkaan peittelisi. Saattaa siinä jotain vitsiä joku vähän vääntää. Jotenkin kaverit tuo siihen sellaisen oman porukan tunnun, vaikka oltaisi uimahallissa tms vieraita paikalla. Jos olen yksin uimahallissa ja ihan pystyyn nousee, silloin yritän kylmällä vedellä taltuttaa ennemmin kuin lähden liikkeelle tai saunassa istun muutaman ylimääräisen minuutin. Sellainen olen, en kaikkein huolettomin!
- Anonyymi
Siis voihan helvetti, ei ole muiden nähden noussut täyteen seisokkiin koskaan! Jos tollaista puolikasta niin kuin linkatussa videossa olisi, niin sitä ei ole tarpeen peitellä. Miksi olisi?
- Anonyymi
Taisit katsoa videon vain puoleen väliin, koska lopussa oli aikalailla täyteen ladattu ase! Ei sellaisen kanssa voi liikkua julkisessa saunassa. Onneksi en ainakaan ole koskaan nähnyt 🙈
- Anonyymi
Uimahallin suihkut on aikamoisia paikkoja. Hyvin usein joku siivooja siellä touhuamassa. Ne yleensä ei katsele mutta herranjestas kun kerran yhtä koululaisryhmää oli vahtimassa isotissinen nätti opettajatar MYÖS SUIHKUJEN PUOLELLA. No siinä sitten jäi verekseltään kiinni mun kullin tsekkaamisesta.. kyllä oli erektiossa pitelemistä jesus. Puolisalkoon meni väkisin vaikka menin puhaltelemaan pahimpia paineita inva-suihkun istumapaikalle 😂😂 opettajatar siirtyi allasosastolle ja kun olin saanut jorman rauhoittumaan ja painelin itse myös altaille niin vierestä kävellessä hän kääntyi katsomaan silmiin ja hymyili.. huh huh. Ja taas lähti kulli turpoamaan. Painelin helvetin kyytiä altaaseen ettei kaikki näe mun juhlakuntoa.
Edellämainituista tapahtumista päättelen että mulla ei olisi mitään asiaa yhteissaunaan naisten kans. Kyllä jysähtäisi timantiksi maailmanennätystahtia sama millanen mummo tulisi saunomaan samoille lauteille. - Anonyymi
Siis häh...tämän ei oo tarkoitus kuulostaa todellakaan huonolta vaan mielenkiinnosta kysyn koska oikeasti en tiedä. Miksi miehiä kiinnostaa toisten miesten vehkeet? Minua naisena ei vähääkään kiinnosta toisten naisten rinnat, takapuolet tai jalkoväli. Siis ei tule ollenkaan kiinnitettyä huomiota. Miksi miehiä kiinnostaa ja selvästi kiihottaakin, toisten miesten värkit?
- Anonyymi
No vastaus on yksinkertainen jos et vielä ole tietoinen.
Miehet ovat bi/ homoseksuaalisia ja lesbot eli naiset tarkemmin, kuuluvat samaan heimoon nimityksenä homoseksuaalisuus heilläkin!
Se on luonto joka vetää tikanpoikaa puuhun!
Ihan kuten heteroseksuaaliset mies ja nainen omalla tavallaan hakevat toistensa seuraa!
Mutta biseksuaaleina voivat mieltyä molempiin sukupuoliin, ja jopa avioitua sekaparina - kun toinen on hetero ja toinen biseksuaali!
Miten teillä on?
Tiedostatko siis oikean laidan? Kaikki naiset eivät tiedosta vaan elävät kuin "laput silmillään"... todellista miehensä viettiä tietämättä esim.!
Ok.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1982283
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo391557Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall1331213Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol281994Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe56962- 55896
Kääminsä polttanut taksi suomussalmella
Vieläkö sillä hermonsa menettäneellä hulluja ylinopeuksia ajavalla asiakkaansa haukkuvalla( jos ajat paska kyydin hänen20892Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis268856Jorma Uotinen avaa sanaisen arkkunsa TTK-miesparista ja koko uudistuksesta: "Sehän on..."
Tanssii Tähtien Kanssa -parketilla nähdään ensimmäistä kertaa Suomessa tanssiparina miespari kauden alusta asti. Mikko S18765Aina ku nään sun kuvan
Tekis mieli kirjoittaa viesti: Moi kulta, on ikävä❣️🤗 ihan noin vain, lyhyt ja ytimekäs 😁🤭58763