Että sillä lailla

Anonyymi-ap

Hei ! saramo, etkö vieläkään tiedä että vasemmistolaiset ei ole tervetulleita joka paikkaan ja se on ihan oikein!! Kuvitteletteko että teillä on ikuinen pääsy joka paikkaan HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA Missähän harhaisessa maailmassa elät HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA Teitä hyysäreitä ei kaivata enää joka paikassa!! Päinvastoin!!!!!!!!! Äitin pikku saramolla tuli itkupotkuraivarit, kun päässytkään lentokoneesta pois voi voi...... Toivottavasti nyt meni perille ettei vasemmisto anarkisteja ei kaiva enää missään. Loppu vasemmistolaisten paskan jauhanta miten palautujia käsitellään päämäärässä. Eivät päässeet keksimään asioita. Sitähän olivat menossa kyttäämään!!

13

297

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Trump...

    • Anonyymi

      Saramon vasemmistolaisuudesta ne eivät tietä mitään mutta ne vihaavat yli kaiken
      entisiä siirtomaaherrojaan joita nyt ovat eyläiset ja mitä muuta ne näille "yliherroille" tekisivät kuin panemalla ne takaisin kuljetukseen ja tervemenoa.
      Ja ihan oikeassa olevat tuollaisesta ey roskasakista.

    • Anonyymi

      Voi kunpa Suomessa olisi yhtä hyvä hallinto kuin Marokossa, ei päästettäisi Saramoa Brysselistä takaisin tänne.

      Vaan meillä onneton Kokoomus- Persut hallitus, joka ei saa edes yhden täystollon maahanpaluuta estettyä

    • Anonyymi

      Marokkolaiset eivät pokkuroi.Valkoinen mies ei tajua,että arabit eivät ole nössöjä.

    • Anonyymi

      Siinä sitä hyysärille vähän omille nilkoille kusemista, anarkisti kun kuvittelee matu on kaveri kun vähän hyysää mutta asia onkin ihan toisinpäin. Mutta eihän saramon kaltaiset vähä-älyiset sitä ymmärrä. Mariini sai jo kaverin oven taakse, mutta missä seuraavaksi????

    • Anonyymi

      Ammattiliitto järjesti Saksassa mielenilmauksen mutta afgaani ei suvainnut ja ajoi autolla ihmisjoukkoon aiheuttaen kymmenien loukkantumisen, sekä äidin ja pikkulapsen kuoleman. Uskoisin mielenosoittajien olevan vasemmiston kannattajia mutta tuskin ymmärtävät ettei tiettyyn uskontoon kuulu väräuskoisiksi katsottujen ihmisarvo.

    • Anonyymi

      Olisivat vedonneet kansainvälisiin sopimuksiin ja ihmisoiksiin kuten puolustavat kaikkia Suomessa laittomasti olevia.

    • Anonyymi

      Eikös tuo ole ennemminkin hallituksen / yhteiskunnan ongelma kuin ihmisryhmän?

    • Anonyymi

      Eikös näitä persuja ollut riittämiin näillä keihäsmatkoilla? Kaikki piti tuoda mukana ruisleivästä lähtien.

    • Anonyymi

      Varjelkoon kertakaikkiaan, maahantulo ei kuulu kaikille mutta Suomeen tulo pitäisi kuulua, jos vastustaa niin laitavasemmisto syyttää rasismista.

    • Anonyymi

      Hih

    • Anonyymi

      Perussuomalaisia vasuliinit haukkuu rasisteiksi kun he ovat vaikeuttaneet maahanmuuttoa ja muutenkin tehneet äärettömän hyvää työtä hallituksessa mamutuksen hillitsemiseksi. Vasut haluaisivat jo lukio opetukseenkin islamin jota ovat kehuneet pohjoismaiseksi sosiaalidemokratiaksikin. Vihervasut ovat pahin painajainen isänmaallemme.

    • Anonyymi

      Hih

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tässä ovat Elämäni biisi vieraat lauantai 19.9. - Yksi vieras on kohuttu TTK-juontajaehdokas

      Elämäni biisi vieraslista on harvinaisen mielenkiintoinen lauantaina. Mukana myös kohuttu TTK-juontajaehdokas, josta ei
      Tv-sarjat
      9
      1014
    2. Mies joka on oikeasti kiinnostunut

      Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää
      Ikävä
      125
      966
    3. Onko nyt kaikki asiat käyty läpi?

      Mun mielestä on👍
      Ikävä
      109
      939
    4. 55
      909
    5. Rauha, sopiiko

      Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.
      Ikävä
      85
      812
    6. Kunnanhallitus

      Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.
      Puolanka
      42
      766
    7. Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!

      Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle
      Ikävä
      66
      711
    8. Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys

      Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev
      Sinkut
      157
      707
    9. Minkä kappaleen

      haluaisit soivan, kun astellaan alttarille?
      Ikävä
      63
      683
    10. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      70
      586
    11. Olit hyödytön.

      Mulle hyödytön..
      Ikävä
      95
      561
    12. Kumpi tästä nyt

      Teki niin vaikeaa?
      Ikävä
      60
      524
    13. Tykkäätkö minusta

      Mies vai et? -nainen
      Ikävä
      52
      521
    14. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      36
      519
    15. Vieläkö tykkäät

      Minusta niin paljon että olisit valmis?
      Ikävä
      35
      497
    16. Teini kuolema

      Jatketaan uudestaan kun poistettu eka aloitus.
      Kajaani
      22
      496
    17. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      26
      470
    18. Humppila korvasi johtajia tekoälyllä

      https://yle.fi/a/74-20215155 Humppilassa on lakkautettu teknisen ja hallintojohtajan virat. Säästöä tuli hetkessä 150
      Maailman menoa
      52
      449
    19. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      31
      443
    20. Mnot, miksi sinulle on tärkeää solvata uskovia?

      Onko sinulla joku katkeruus tai peräti viha heitä kohtaan? Kirjoituksesi nimittäin tihkuvat katkeruutta ja vihaa uskovi
      Luterilaisuus
      246
      408
    Aihe