Epäilen, että sinulla on liian iso ja löysä!

Olen jo pidempään tarkkaillut sinun sormia ja tullut siihen tulokseen.


https://www.iltalehti.fi/keho/a/ae1e1193-d473-4c24-8fea-78f4382f1bff
12309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Mitä mun kehonosaa et olis tarkkaillut, aina jaksaa ihmetellä, milloin mitäkin 🤣

Äänestä
  • Mikä sinua naurattaa? Asuntoakin ostettaessa tehdään perusteellinen kuntotarkastus. Tutkitaan paikat kunnolla ennen ostopäätöstä.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Mikä sinua naurattaa? Asuntoakin ostettaessa tehdään perusteellinen kuntotarkastus. Tutkitaan paikat kunnolla ennen ostopäätöstä.

    Paska vertauskuva

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Paska vertauskuva

    No oli kyllä niin kieli poskella väännettyä pikku peevoilua palstasedältä

    Äänestä

Niin on. Pienet ja keskikokoiset ei tunnu missään.

Äänestä

Tyhmiä uskomuksia. 🙈 Kuka tätä humpuukia keksii.

Äänestä
  • En tiedä, mutta uskon, että tässä tutkimuksessa on vinha perä. Siksi yritän suututtaa naisen, josta olen kiinnostunut, että hän näyttäisi minulle keskisormea.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    En tiedä, mutta uskon, että tässä tutkimuksessa on vinha perä. Siksi yritän suututtaa naisen, josta olen kiinnostunut, että hän näyttäisi minulle keskisormea.

    Vai että vinha perä......
    🤔

    Keskaria jos haluat että näytän sulle,
    sun pitäis ehkä irl pyytää....
    Ei tää varmaan täällä sua auttele 🖕🏻

    https://youtu.be/pt2FcFv1MtM?si=FJYRgYYLDkNjEyUK

    *suuttumaanetsämuasaa*

    Äänestä

Minulla on pieni ja pienet häpärit silti on pitkä keskisormi🤔että mitähän se tarkottaa

Äänestä
  • Olet hyvä just noin.

    Äänestä

Minulla on pieni keskisormi, mutta löysä ”se”. Repesi synnytyksessä, kun piti puskea 3 kiloinen möllykkä ulos. En pysty enää harrastamaan s*ksiä, kun mikään ei tunnu enää miltään.

Äänestä

Sulla on liian pieni ja sekin vetelä ja kurttunen. 😂

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen jo pidempään tarkkaillut sinun sormia ja tullut siihen tulokseen.


https://www.iltalehti.fi/keho/a/ae1e1193-d473-4c24-8fea-78f4382f1bff

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu