Minkä takia siiliä ei ole enää vanhalla paikalla? Se tila on niin hyvä!
Uusi Siili
12
1031
Vastaukset
- Anonyymi
Mene hoitoon
- Anonyymi
Kumpaa vanhaa paikkaa nyt kaipaat? Vanha Siili oli kyllä hyvä, Kuninkaanlähteenkadun varrella en koskaan käynyt.
- Anonyymi
Siellä käy vain nuoria.
.ei varttuneemmat... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siellä käy vain nuoria.
.ei varttuneemmat...Vanha siili oli parasta tuli käytyä
- Anonyymi
Ei käynyt tarpeeksi väkeä että olisi varaa pitää niin isoissa tiloissa
- Anonyymi
Sekö se syy on
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sekö se syy on
Kuka sen nykyään omistaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuka sen nykyään omistaa
Eiköhän kaikkiin kiinteistöihin liity joku Koskela jotenkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eiköhän kaikkiin kiinteistöihin liity joku Koskela jotenkin.
Koskelako sitä siiliä pyörittää?
- Anonyymi
Siili kuppila on kierrellyt monissa kiinteistöissä, on vain tainnut vuokrat jäädä maksamaatta, siinä syyt muuttoihin
- Anonyymi
Voi voi
- Anonyymi
Tein metelistä niin monta valitusta että tuli raja vastaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2094620Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1073360Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881857Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va141440Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181346Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20271273Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2601230- 521210
Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi131159- 551089