Vaimon lainausta pikkupaikkakunnalla

Anonyymi-ap

Onko muilla uskallusta salaisiin seikkailuihin pikkukunnissa joissa kaikki tuntee toisensa, meille se on tapa josta ei tunnu pääsevän irti.
Olen 50+ rva Mäntyharjulta, hoikka, kaunis ja uskallan olla naisellinen, mieheni haluaa jakaa minulle vieraille miehille ja itse olen hulluna nuoriin miehiin.
Mielitietyt kolmenkympin molemmin puolin, ollut jopa parikymppistäkin, mitään laittomuuksia emme suinkaan ole tehneet, vaan nautimme seksileikeistä joissa jännitys mukana eli tulella leikkimistä.
Mielestämme jokaisen seksuaalinen suuntautuminen on jokaisen oma asia jo lainkin puoleen ja täällä tuomitsijat ja riekkujat ovat puritaanisia fossiileja jostain menneisyydestä. Joutsenten ja suojeltujen eläinten murhaaminen sitä vastoin meistä on sairasta kuten Lapinlahdella, nämä spedet taas pitävät sitä normaalina, huh...

Seksin suurin lähtökohta ja nautinnon huipentuma on korvien välissä, dopamiini aivokuorella saa sen euforian aikaan, alakerran välineillä se vaan toteutetaan.

Olemme monessa yhdistyksessä, itse kuorossakin, ja aina esitän ns. "herranenkeliä" ja sekin kuuluu tähän rooliin eli hämätä ja eksyttää muita. Nautimme, kun kukaan ei arvaa meidän elämäntapaamme, naapuritkin pitävät meitä täydellisenä rikkaana parina ja sitähän me kyllä olemmekin.

Viime kesänä menimme illansuussa eräisiin rippijuhliin ja puin punaisen kukkamekon alle valmiiksi korsetin pitkillä sukilla, sillä menimme asemalta hakemaan Helsingin vierasta suoraan junalta juhlista. Juhlissa laskin tunteja, kun saan olla nuorenmiehen alla jyskytettävänä ja se nosti kiiman soluihin, tärisin ja kastuin täysin. Välillä kävin toiletissa kuivaamassa alapään ja poistin jo nimettömät valmiiksi.
Vartin yli 21 lähdimme saksalaisella laatuautollamme aseman lähelle ravintolan parkkipaikalle ja vieras käveli sinne sovitusti 21.30 maissa junalta. Luonnossa, kuten kuvissakin pahuksen komea herkku, jonka otin turvaan luokseni takapenkille. Lyhyt matka kotiin, mutta hän jo ehti sormineen tutkia korsetin alakerran täysin ja suuteli suuni kuivaksi. Kotona auto suoraan talliin ja ovi kaukosäätimellä kiinni, sitten vasta nousimme tummennetuitten ikkunoiden suojasta esille ja rappuja sisäkautta ylös.

Hetkessä kesäkolttu häipyi yltäni ja pääsin 69:n miehen alle, otin samettiset nyytit kokonaan suuhuni ja imin autuaasti komeaa kalunvartta. Mieheni varmaan kuvasi tapansa mukaan ja runkkasi kaluaan, en tajunnut muuta kuin kielen glitassa ja taju oli mennä. Sitten sain noin tunnin rynkytystä paljaalla kalulla monesta asennosta ja ensimmäisen spermaruiskauksen, olemme molemmat hurahtaneet siemennesteeseen. Tykkään, kun sitä valuu kaikkialla ja mieheni nuolee sitä herkästä pimpastani, se vie tajun.
Tätä olemme tehneet salaa kotonamme jo reilut parikymmentä vuotta eli satoja kertoja samaa reittiä junalta salakuljetamme vieraan kotiimme.
Joskus pimeänä loppusyksyn iltayönä menemme Mikkeliin ennalta sovittuun paikkaan doggingiltaan ja olen peruukissa ja aurinkolaseissa ettei minua tunnisteta. Mieheni ajaa johonkin rauhalliseen paikkaan kuten kirkon pihaan ja vieras ottaa minut takapenkillä kuinka haluaa paljaalla ja kotona jatkamme omia spermisleikkejämme.

Ketään emme loukkaa, päinvastoin, ja elämäntapamme on liimannut näillä salaisuudensäikeillä meidät lujasti yhteen. Seikkailuhetkeä odotamme monta päivää ja se kuuluu mausteena koko palettiin, vaikka joku aavistaisi niin todisteita ei ole eikä lakia todellakaan ole rikottu. Ahdasmielisyydellä moni pilaa elämänsä ja vaipuu masennukseen ja alkoholismiin joka meille on vierasta.
Nuoretmiehet jaksavat, eivät valita ja ovat kohteliaita vanhemman rouvan seurassa, vanhemmat miehet eivät ole minua varten.
Olisi niin kiva kuulla, että onko muilla pikkupaikkakunnilla mitään vastaavaa elämänsuolaa ja iloa, ahdasmielisten haukkumiset eivät kiinnosta, tämä osio on vain fiksuille.

0

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?

        Loviisan satamaan tuotiin laiva­lastillinen pähkinän­kuoria Norsun­luu­rannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al
        Maailman menoa
        138
        3433
      2. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

        Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
        Maailman menoa
        80
        2172
      3. Koulujen kesälomien siirto

        Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut
        Maailman menoa
        137
        1835
      4. Mitä kirjainta haluaisit

        rakastella juuri nyt?
        Ikävä
        129
        1792
      5. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

        Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
        Maailman menoa
        27
        1714
      6. Inhottava stalkkeri

        Mikä ajaa ihmisen moiseen toimintaan ?
        Ikävä
        138
        1385
      7. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

        Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
        Kotimaiset julkkisjuorut
        113
        1295
      8. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

        "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",
        Maailman menoa
        2
        1258
      9. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

        "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
        Maailman menoa
        54
        1186
      10. Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?

        Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka
        Ikävä
        146
        1070
      Aihe