Yritysfakta

Anonyymi-ap

Onko kokemusta ko. firmasta yrityssaneerauksen hoidossa?

5

1535

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sammutat valot ja lähdet kotiin? Miksi saneerata paskaa oli tekijä kuinka hyvä tahansa?

    • Anonyymi

      Yritysfakta on konsultti.
      Laskuttaa 3000 + alv siitä, että siirtää sen sitten asianajotoimistolle Lahteen hoidettavaksi ja laskua kertyy.

      Siis yritysfakta on välistävetäjä.

      Ota yhteyttä suoran asianajotoimistoon.

    • Anonyymi

      Voin lämpimästi suositella Yritysfaktan asiantuntevaa palvelua. Konkurssitilanne on yrittäjälle muutenkin niin rasittavaa aikaa. On hyvä kun on ammattimiehet hoitelemassa asiat, niin yrittäjä pääsee paljon helpommalla. Ei tarvitse yökaudet ihan joka pikkuasiasta huolta kantaa, kun ammattilaiset tekee.

    • Anonyymi

      Ihan uskomatonta muunneltua totuutta puhuu nämä heidän myyntimiehet. Kaikki järjestyy, siis ihan kaikki kun otat palvelut Yritysfaktalta :) Ohjaavat selvittäjän tehtävät varmasti Suomen kalleimmille juristeille, kuten Henna Paukulle ja Mikko Hakolalle. Jättävät kertomatta kaikki olennaiset asiat tietämättömille yrittäjille, kuten juuri sen, että 3000€ + alv on pelkkä saneeraushakemus maksu, mutta tämän lisäksi Paukulta tai Hakolalta tulee ainakin 15000€ selvittäjän palkkiota pienenkin firman saneerauksesta.

    • Anonyymi

      huijareita, jos haluut firmasi saneeraukseen älä käytä tätä ota yhteys suoraan asianajajaan

      hauskat kusettajan sivut https://www.yritysfakta.fi/

      kyllä on maskoo

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      125
      1278
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      924
    3. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      95
      922
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      24
      869
    5. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      289
      766
    6. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      95
      748
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      34
      648
    8. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      109
      646
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      50
      581
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      131
      568
    Aihe