Teinkö jotain väärin

Suutuitko vai olitko väsynyt. En ehtinyt perääsi, miksi et tullut puhumaan kanssani? Sanoit että lähdet kotiin, olisit tullut vielä lähelleni. Olisin halunnut päästä selville sinusta. Olit ainoa syy miksi alunperin tulinkin.
4201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En nähnyt

Äänestä

Et tehnyt, minulla oli oikeasti vaan tosi kova kiire ja myös stressiä sillä hetkellä työjutuista. 😟

Äänestä

Mihin tulit??

Äänestä

Et ainakaan minulle tehnyt, on mennyt ohi minulta tänään. 🙈🙈 Anteeksi! Öitä kuitenkin sulle. 🤗

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suutuitko vai olitko väsynyt. En ehtinyt perääsi, miksi et tullut puhumaan kanssani? Sanoit että lähdet kotiin, olisit tullut vielä lähelleni. Olisin halunnut päästä selville sinusta. Olit ainoa syy miksi alunperin tulinkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu