Oma toiminta siis
Ei tämä kyllä imartele
Anonyymi-ap
13454
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Niin juuri olet pelleillyt vttu niin kauan kun jaksan muistaa! Ei mitään ollaan ilmaa ja kun ei oltaskaan! Yksi lysti minulle!!
Pelleillyt en ole
Sokka irti 💣💥💨
Vainiin moottoriturpa
Mikä sua painaa ja omaatuntoa vaivaa? :( No ei varmaan haluta tänne kertoa mutta ehkä jollekin pystyt. Ja koita toimia niin jatkossa ettei tuu huono mieli. Aina saa ehkä uuden mahdollisuuden. 👍🏻👍🏻
Takahampaat lyö kipinää💥
😃
Suomen rikoshistorian suurin kusetus.
Mitähän asialle voisi tehdä?
Ehkäpä miettii ihan itsekseen mutta arvostan että on huomannut asian ja kertoi sen.
Ei varmaan kun tapatte ja tuhoatte ihmisiä kun nostatte samaan aikaa useampaa muiden elämillä ja energoilla ja hakkaatte tietoisuutta ja muuta, eikä ne ikinä pärjää itse, eli joko niistä tapellaan irti tai etsitte niille uutta syötävää. mutta täältä vieminen saisi loppua jo. Ei oo ihme että ihmisiltä loppuu voimat, rahat, elämän halu ja toivo.
ne on ensin hakannut muut niihin mt jutyihi ja prlsttanit itsensä, ottanut seuraavan ja hakannut sen ja sen elämän ja syöttää taas edellisiä nousuun ja elämää kiinni. oikein kesto uhreilta hakataan kaikkea ja yritetään nostaa muita, jotka ei ikinä nouse. ja tulos kaikkeen hakkaamiseen ja ylisuuriin unelmiin mitkä toteutetaan muilla ihmisillä on kuolema, ja sitten terveet ja hyvät hskatasn ja, tapetaan, ja elämät jakoon.
No huh miten täälläkin tällaisia juttuja huih äkkiä pois 😯😔🙈
Ei niitä kannata muistella, "muutkin mokaa".