Muistaako kukaan missä 90-luvun sarjassa tai elokuvassa oli kohtaus jossa jostain syystä päätyi monta ihmistä vaatteet päällä uima-altaaseen? Ehkä jonkinlaisissa juhlissa.
Muistan altaaseen viimeisenä vedetyn vanhemman naisen repliikin "tuu viemään äitis kotiin".
Tuli joskus 90-luvulla, en varma ole vaikka olisi 80-lukuinenkin, mutta olisi kiva löytää.
90-luvun tv-sarjan tai elokuvan uima-allaskohtaus
Anonyymi-ap
3
432
Vastaukset
- Anonyymi
Törhösen Insiders elokuva/tv-minisarja?
- Anonyymi
Mielestäni se ei sisältänyt tuollaista, tuon olen kyllä nähnyt parikin kertaa ja taisi olla areenassakin josain vaiheessa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mielestäni se ei sisältänyt tuollaista, tuon olen kyllä nähnyt parikin kertaa ja taisi olla areenassakin josain vaiheessa.
Täyspitkässä minisarjassa on itse elokuvasta poistettua materiaalia.
Oliko kohtaus esim. elokuvassa Onnellinen hääpäivä?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain36712340Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2555397Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2143932Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö1972613Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov151982Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi191824Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina167900Martina Aitolehti
Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!271852No kolahtaako kukaan
Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak74772Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa59726