Oon kieltänyt päässäni satoja kertoja asian ja hokenut kuinka typerää ja ällöttävää on olla ihastunut itseä varmaan 15 vuotta vanhempaan mieheen..opiskellaan samaa alaa ja haluisin vaa tunteesta eroon.
Mies varattu ja perheellinen. Kaikki mahollinen miksi ei pitäis tykätä. Mut tunne alkaa tehä mut hulluksi, enkä pysty aatella muuta.
Mitä tehdä ja miten päästä eroon ihastuksen tunteesta?
En halua ihastua
Anonyymi-ap
3
505
Vastaukset
- Anonyymi
Ajattele miten lyhyt aika 15 vuotta on. Pian olet 15 vuotta vanhempi ja et varmasti ajattele sillä hetkellä et olisit eri ihminen. Iät ovat ihmisen keksintöä, elämä on tässä ja nyt.
- Anonyymi
Ällöttävää.... Kiitos "kannustuksesta" omassa tilanteessani. Mieheltä sivusta.
- Anonyymi
Oon aina aatellu et liian pitkä ikäero on "ällöttävää" ja siis oon paniikissa tästä tunteesta ja siks aattelen näin. Oon kuitenki sen verran nuori viä. Tää mies on täysin sitä mitä en koskaan kuvitellut et voisin näin palavasti ihastua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093