Darryl Anka ja Bashar - Julkinen kontakti 5 vuoden sisällä

Anonyymi-ap

Kaikille tekisi hyvää kuunnella ja ymmärtää seuraavan videon sisältö. Viimeinen vaihe matkalla avoimeen julkiseen kontaktiin tähtikansojan kanssa on käynnissä. Bashar kertoo kuinka ihmiset totutetaan tähtikansojen olemassaoloon ennen ensimmäisenkään vierailijan esittäytymistä ja ketkä esiteltäisiin ensimmäisinä.

https://www.youtube.com/watch?v=rRUl9aTDdhY

4

418

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaikille tekisi hyvää hankkia edes auttava kriittisen ajattelun taito.

      Miksi luotat juuri tähän juutuubi-huuhariin? Kaunko pitää mennä tuon 5 vuoden jälkeen ennenkuin siirrät tuota aikaa? Vuoden, kaksi, viisi, kymmennen?

      Parasta mitä voisit jo tässä vaiheessa tehdä, olisi tunnustaa että olet herkkäuskoinen hölmö, jota on viety kuin laskiämpäriä. Ja ehkä alkaa miettiä miksi uskoo ja luottaa juuri siihen mihin uskoo.

    • Anonyymi

      ET aikoo siis parkkeerata aluksia merelle rannan lähelle jotta ihmiset pääsevät katselemaan ja kuvaamaan niitä ja toivoo ettei se synnyttäisi paniikkia. Saas nähdä miten poliitikot selittävät kansalaisille sellaista tilannetta, esim tehdäänkö siitä uhka?

    • Anonyymi

      Koittakaa nyt viimeinkin kysyä että montako jumalaa on oikeasti olemassa.
      Ja missi niiden taivaat ja helvetit ovat.

    • Anonyymi

      Bashar on niitä harvoja ja valituita kanavaolentoja joiden viestejä viitsin lueskella. Järkeviä ja positiivisia sanomia.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      349
      1352
    2. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      66
      788
    3. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      773
    4. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      38
      745
    5. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      171
      741
    6. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      27
      688
    7. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      62
      657
    8. 47
      644
    9. 57
      638
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      57
      620
    Aihe