MAKE GERMANY GREAT AGAIN! Gene Pukall Saksan liittokansleriksi!

Anonyymi-ap

Olaf Scholz oli pelkkää maapähkinää ahmiva pikkupoika sen rinnalla, mitä nyt on tulossa! GENE PUKALL aikoo kalifiksi kalifin paikalle! Saksa on aina ollut yhden diktaattorin maa, ja tulee olemaan sitä jatkossakin! Berliinissä herää KARHU, joka ei tahdo enää talviunille!

Gene nimittäisi heti valtaan päästyään ministereiksi Kretschmannin, Ingo Jaeden, Frank Pflegelin, Roy Meissnerin ja Marcel Zellerin. Ja sitten kansainvälisessä lehdistössä päiviteltäisi, että Saksan valtionvarainministerinä on kuollut mies. Mutta se olisi vaan hämäystä, jolla Gene itse pääsee Saksan varoihin käsiksi, ostaa jenkeiltä 5000 Leopardia ja lähtee valloittamaan Puolaa!

1

250

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!

      Äänestäkää Geneä! Siinä miehessä lepää maailman toivo. Pukall on Saksa, ja Saksa on Pukall! Pois suitsukkeet ja vihkivesi. WBC-liitto tuo rauhan maailmaan!!!!!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      416
      1981
    2. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      148
      1457
    3. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      176
      1440
    4. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      123
      1366
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      29
      1156
    6. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      238
      907
    7. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      112
      901
    8. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      62
      724
    9. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      26
      665
    10. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      124
      645
    Aihe