Moikka!
Onko joku tilannut täältä?
- Tuotetiedot melkolailla AI-käännöksiä kaikki.
- Aliexpress / Temu roinaa
- Missään ei käyttöohjeita
- Osa tuotteista terveydelle vaarallisia? (Esim. Teflon grillauspussi)
Aksunverkkis
8
824
Vastaukset
- Anonyymi
On tilattu ja todettu tavara aivan käyttökelpoiseksi. Tuotetekstissä oli mielestäni mainittu kaikki oleellinen niin haitanneeko jos on AI tekoinen. Oletko tilannut vai yritätkö vain saada pienyrittäjän näyttämään huonolta? En löytänyt kyseistä tuotetta etes sieltä..
- Anonyymi
Täällä palstoilla näyttää pyörivän aina tyyppejä, jotka tietävät miten kauppaa pitäisi pyörittää vaan eivät yleensä siihen itse kykene, vain arvosteluun. ;) Minusta on hyvä,että on suomalainen kauppias välissä, se tekee kaupankäynnistä luotettavampaa.
- Anonyymi
Jaahas, edellinen kommenttini poistettiin, nyt on melko säälittävää puuhaa 😆
- Anonyymi
Tässä keskustelussa ei taida olla muuta säälittävää kuin sinä, joka yrittää toisen yrittämistä pilata keksimällä juttuja..
- Anonyymi
Pahoittelut, tuo aiempi pitempi kommenttini ei mäkynyt jostain syystä, joten nuo muutama liputus yms. olivat aiheettomia!
- Anonyymi
Minusta tuntuu,että aiheetonta koko mustamaalaus. Pääasiassa tuotteet hyviä ja palautteet hyviä!
- Anonyymi
Minäpä tilasin kerran haukunestopannan. Osottautui ihan hyväksi ostokseksi hintaasa nähden ja koira lopetti haukkumisen. Eli ei moitittavaa.
- Anonyymi
Niin varmaan kannattaa kokeilla ostaa eka ja sitten arvostella. Voi ollakin täysin pätevää tavaraa🤨
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.
Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.2014609Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki313210Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan
eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma332921PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan
kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist812854Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella
Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne602796Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle
Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv902635Pidennetään viikko 8 päiväiseksi
Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest142381Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?
"Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k1002159- 1261428
- 631158