Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Paksukullinen mies etsii naista

Etsin naista, ilman ikä/koko rajoitusta Meri-Lappi alueelta, kullin on todella paksu ja paljaalla annan jos terve olet, muutoin erikoiskondomi suojana.

Laita rohkeasti Kik: whttu

Jatketaan kikissä, en täällä.
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Täällä! Uuh ihanaa jos miestäkin rakastelet isolla paksulla!
Pelkkä ajatuskin jo saa kiimaan!

Oliko se niin...rehellisesti sanottuna?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Etsin naista, ilman ikä/koko rajoitusta Meri-Lappi alueelta, kullin on todella paksu ja paljaalla annan jos terve olet, muutoin erikoiskondomi suojana.

Laita rohkeasti Kik: whttu

Jatketaan kikissä, en täällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu