Mikäli matkustan Oulusta Etelä-Suomeen on pakko pyyhkäistä Kuopion ja Iisalmen kautta heittämässä paskat. Kummastakin löytyy loistavia sontakeitaita.
Helsingissä aseman seudun käymälät ovat must paskaturistille. Ulkomailla sontasepon mekka on Marokko, jossa kestävän turistiripulin saa helposti ja jälkipaukut vielä kotimaahan. Kyykkypaskat Välimerellä on kokemus, josta kannattaa maksaa.
Toki hyviä paskanheittopaikkoja löytyy lähempää eikä pidä vähätellä Tampereen käymäläkulttuuria myös Etelä-Karjalan rieskanheittomestat ovat must kesäisin.
Sontaturistin
Anonyymi-ap
1
129
Vastaukset
- Anonyymi
Ikimuistoisin kokemukseni on Kuusamosta eräkämpällä. Vaatimaton huussi, jossa pölli ja kirves. Kirveellä raapaistiin perseen pyyhin. Siellä istuessani kuusimetsässä mättäällä kossua naukkaillen itikoiden ympäröimänä tunsin kuuluvani luontoon. Perse verillä hyvillä mielin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun654663KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1643572- 1623019
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?653005Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492734- 241933
- 241831
- 301656
- 1741640
- 421352