Hey you cute

Anonyymi-ap

Älä muru mies mökötä mulle. En mä oo syypää siihen, mikä tää tilanne on. Tai ehkä puoliksi oon, mutta yritän parhaani mukaan korjata tilannetta: jutella, hymyillä ja olla normaali. Voisit tehdä vastapalveluksen, niin ei olisi niin kiusallista? En mä yritä sua lähestyä, kyllä sä oot tehnyt selväksi, ettei kannata. Mut kyllä me nyt pystytään tää loppuaika asiallisesti hoitamaan.

n

7

631

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Lähesty vain.

      • Anonyymi

        En mä voi. Oon tulkinnut tän niin, että hän ehkä on kiinnostunut, mutta ei halua että mitään tapahtuu. Ja ihan siis oikean elämän juttuihin viittaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En mä voi. Oon tulkinnut tän niin, että hän ehkä on kiinnostunut, mutta ei halua että mitään tapahtuu. Ja ihan siis oikean elämän juttuihin viittaan.

        Haluanpas, tuu juttelee niin saat selvyyden sillekin asialle.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Haluanpas, tuu juttelee niin saat selvyyden sillekin asialle.

        Mä oo jutellut hänelle. Mut nyt hän on näyttänyt niin vihaiselta, ettei tulisi mieleenkään yrittää jutella. 🙄


    • Anonyymi

      Eipä paljoa oo juttu kulkenut. Kulkisipa, anteeks. Ois helpompaa jos toinen tekis jotain, vaikka näin ei sais miettiä. Sama tilanne jatkunu liian pitkään. Sen siitä saa kun on tämmönen osaamaton🫤

      Ellei oma harhaluulo, ihan mahollista.

      • Anonyymi

        Tuttua niin tuttua. No jää harmittamaan, mutta kiitollisuutta että ”törmäsimme”


      • Anonyymi

        Ei se mitään, ettei juttu kulje, ei kulje minullakaan luontevasti. Kyllä mä tavalla tai toisella selvitän tän, jos ei omalla painollaan selviä. Voi vaan vaatia isoja liikkeitä.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      109
      2290
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      25
      920
    3. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    4. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      892
    5. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      845
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      564
      823
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      82
      728
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      660
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      24
      612
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      60
      581
    Aihe