Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

naiselle

moi naiset!

teidät kaunottaret voidaan luokitella niin moneen sitkeysluokkaan, toinen saa niin ja toinen noin!

villinä ja vapaana on tullut koitettua vähän mitä vain mutta kuitenkin ihan normaaleja juttuja. kun naisen alakerta on oikein siistiksi ajeltu ja puhdas niin on miehessä vika ellei saa naista nuolemalla laukeamaan.

itse teen sen lähes aina niin huolella, että on jopa kehujakin tullut;) joten sitkeämmätkin ovat "joutuneet nöyrtymään" monesti käy myös niin että fiilikset katoaa mikäli naisen alakerta on yhtä karvojen sekamelskaa.. kaikella kunnioituksella kuitenkin, nainen on syötävä olento ja nuolemisella sekin pitää aloittaa;)

t:ajeltu
3507
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

se olisi hienoa jos tuo nuoleminen auttaísi! pidän erittäin hyvää huolta alakerrastani ja jätkäni on kehunut sitä aivan jumalaiseksi mutta siltikään ei ole onnistunut!!! en usko että vika on hänessä...olisko sulla jotain muita vinkkejä???

Äänestä

itse pidän myös huolta alakerrastani, tällä hetkellä posliini, mielestäni ihan kaunis ;) niin uskomattomalta kuin kuulostaakin, en ole koskaan saanut suuseksissä orkkua. hyviä kielimiehiä olen tavannut ja paljon olen kokenut, mutta en tiedä missä vika. en syytä siitä miestä, enkä syy on korvieni välissä. vaikka toisaalta kyllä, pystyn omasta mielestäni nauttimaan ja eläytymään seksiin loistavasti. jospa en sittenkään ole tavannut sitä täydellistä kielimiestä ;)

Äänestä

kukkuluuruu!

kiitos vain vastauksistanne. ensiksipä mulla tulee mieleeni se että se johtuu siitä miehen kiireellisyydestä, mutta!

no, palaan vielä siihen tekniikka juttuun! miehen on hyvä vaihdella nuolemistekniikkaansa välillä eikä pelkästään yhtä ja samaa tyyliä käyttäen! opin joskus: yksi tyttö sanoi että tuo koskee... vaihdoin tyyliä ja taas vaihdoin jne.. sitte hän sanoi jatka noin nyt minä saan (sitkeä)!! eli on hyvin paljon erilaisia mieltymyksiä mutta puhu ihmeessä kumppanin kanssa ja opasta;) tiedän toki että se on vaikea sanoa mutta puhumattomuus ei edistä missään asiassa!

on tietysti monia edistäviä asioita.. eli sinä voit tai tässä tapauksessa täytyy hieroa itse itseäsi, se ainakin saa minut kiihdyttämään tahtiani! kerran huomasin yhden miellyttävän tytön voihkivan suunnattomasti kun nuolin häntä pepun ja "piparin" välimaastosta siis väl...!

itselläni on aivan valehtelematta nytkin kieli kipeä, koska sunnuntaina olin kahden tytön kanssa niin ja näin! kuitenkin tuli jälleen uusi kutsu ja matka jatkuu..

niin, kuten alussa mainitsin. olisiko teillä molemmilla niin kiihoittavan näköiset ja hoidetut alakerrat, ettei hän millään malta pysyä työmaalla;)

voihan hän sormellaan myös hieroa peppureikäänne joka auttaa varmasti huomattavasti asiaa!

otan kuitenkin nyt baileys paukut ja menen pian unten maille vaikka huomenna onkin vapaata, heippa!

t:makea

Äänestä

Kommentoi aloitusta


makeamies kirjoitti:

moi naiset!

teidät kaunottaret voidaan luokitella niin moneen sitkeysluokkaan, toinen saa niin ja toinen noin!

villinä ja vapaana on tullut koitettua vähän mitä vain mutta kuitenkin ihan normaaleja juttuja. kun naisen alakerta on oikein siistiksi ajeltu ja puhdas niin on miehessä vika ellei saa naista nuolemalla laukeamaan.

itse teen sen lähes aina niin huolella, että on jopa kehujakin tullut;) joten sitkeämmätkin ovat "joutuneet nöyrtymään" monesti käy myös niin että fiilikset katoaa mikäli naisen alakerta on yhtä karvojen sekamelskaa.. kaikella kunnioituksella kuitenkin, nainen on syötävä olento ja nuolemisella sekin pitää aloittaa;)

t:ajeltu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu