Tiedän, että ajattelet minut erityiseksi, vaikka itse pidän itseäni tavallisena. Ja toisinpäin: sinä olet minulle hyvin erityinen, vaikka luultavasti sinua naurattaisi, jos yrittäisin selittää tätä sinulle.
Sinun kanssasi kaikki on luontevaa: kosketus, katsekontakti, hymy, nauru.
Näen vallattoman tukkasi, hymyilevät silmäsi, energiasi. Olet minulle kuin jotain huumausainetta.
Ajattelen meitä paljon.
Yhdelle vaan
16
502
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvää yötä t huumausaine
- Anonyymi
Muuten natsas toi tukka pilas kaiken.
- Anonyymi
Kun oon kalju miltei.
- Anonyymi
Hyvän mielen aloitus.
Tuosta tuli mieleeni, että vaikka kuinka vaikeaa olisi ollut tai olisi elämässä, niin miten voi tuntea voimaantuvansa toisesta sen kaiken keskellä?
Voiko toinen ihminen olla toiselle huumetta?
Olla kuin piikitys joka helpottaa oloa? Näin ihan ajatuksen tasolla? Itsekseni mietin illan hiljaisuudessa. - Anonyymi
Tää ei varmastikaan ole mulle, vaikka kovasti toivoisin. Me ei olla kosketeltu ikinä toisiamme…valitettavasti. Saisin varmaan sähköiskun sinusta, niin että koko keho vavahtelisi. Brunette tukkani on kyllä vallaton, ei pysy kiinni, vaikka mitenkä laittaisin. Olemuksesi viehättää minua, vaikka yritän sinut unohtaa, mutta sydän ei tottele järkeä.
- Anonyymi
ihana..🥰
- Anonyymi
Oletko vanhempi mua mies?
- Anonyymi
Olen häntä vanhempi. Hänelle sopisi vierelleen oman ikäinen. Vastaan sivusta. En oo ap.
Toivon, että hän löytää jonkun vierelleen koska meillä ei oo enää yhteyttä.
- Anonyymi
Kauhea huomata kommenteista miten paljon meitä on jotka toivoisimme että kaivattumme kirjoittaisi meitä ajatellen noin. Herättäisi toivon .. mistä? Viestistä, soitosta, kosketuksesta, märästä rätistä, kynnysmattona..
Vaan toivonkin ettei ollut mulle kun muutenkin niin hyvin menee❣️ettei taas mene kaikki pilalle. - Anonyymi
Ajattelen, että olet mun lääkepiikki, jonka käyn aina hakemassa :) Ja huumaava kyllä myös. Olen jo koukussa.
- Anonyymi
Voisit olla se rauhoittava vai olisitko sittenkin piristävä?
- Anonyymi
Tai molempia
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tai molempia
Luulen että olemme toisillemme tarpeen mukaan molempia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Luulen että olemme toisillemme tarpeen mukaan molempia.
Miten me edes voitaisiin olla sellaisia toisillemme?
Eikö olla tosi kaukana toisistamme fyysisesti ainakin?
- Anonyymi
rakkaalle; rakastan sua. tein taas tänään valinnat sen vuoksi niin että olen yksin. ajattelen vain sua. haluaisin sun kanssa olla ja halia. rakas miksi olet siellä jossakin liian kaukana :< … sydän särkyy kun niin kauan joutunut yksin vaan miettimään sua en mä voi kellekään mitään sanoa kun ei ole mitään mutta tunnen sut niin vahvasti. <3 rakas oot mun insipiraatio. oot tietämättäsi mun isoin tuki ja jollakin tavalla turva kun tiedän et meil on sielu niin samanlainen. musta mutta välittävä. rakastan sua. hyvää yötä rakas.
- Anonyymi
Pidän sinua erityisenä koska sinä olet 🥰 ja laitetaan vielä termit kuntoon, naisilla on hiukset, ei tukka 😘
Myös minä ajattelen meitä paljon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hei sinä nainen
Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa762514Kelan perkeleellinen käytäntö
Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei2812208Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken
ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi1371176Voi kulta rakas
Kyllä minäkin olen sinuun rakastunut. Oisit avautunut tunteistasi aiemmin niin ei tarvitsisi kiertoteitä kuulla tästä. �58983- 70888
- 72854
- 106808
- 65807
- 71805
- 54794