Minulla on 8,5 senttinen penis erektiossa,on liian pieni normiseksiin,naiset ovat sanoneet näin.
Mikä on peniksenne koko erektiossa.
Anonyymi-ap
201011
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Naiset nauravat,noin pienelle,aikakin minä,vähän 15 cm pitää olla.
Onhan toi melko pieni,toivottavasti seisoo topakasti.Pieni saattaa olla söpö jonkun mielestä.Eipähän pullota ..!!!t.61ukn
Käyn parien luona kolmantena aika usein miehellä liian pieni vaimon mielestä. Itsellä 20cm paksuhko josta vaimot tykänneet. T. M 43v
Mistä oot löytänyt parit
Seksitrehvit sivustolta parit etsii miestä. Viestitellään aluksi pyytävät aina alaston kuvan, kaluni joka kiinnostaa molempia. T. M 43v
Lopeta tuo typerän sivuston mainostaminen
Onko ihan suoraan naiset sanonut? Kuulostaa aika ikävälle! Minä tykkäisin tuollaisesta !!
Oikeastiko?!
Pieni kalu ei sovi muuhun kuin ummetuksen hoitoon. Sillä voi tuikata liemet perseeseen niin että kakkonen tulee liukkaammin. Onneksi siinä ne nysägeenit päätyvät sinne minne ne kuuluu eli vessanpöntön sontaveteen.
Jos oikeasti tykkäät pikku nysistä ja haluat sillä harrastaa yhdyntää, pyydän ihan lapsenne hyvinvoinnin vuoksi että ette sitten lisääntyisi, ettei lapsenne joutuisi kärsimään teidän keskinäisestä fetissistä koko loppuelämänsä.
17/4',5
Sama myös täällä
Tuo 17/4.5 taitaa olla aika monella vakio koko? +60ukm.
Ei se haittaa saunassa ollaan kaikki yhdenvertaisia - Bada bara Bastu!
🤪😜😛
KAJ – Bara bada bastu
Finnish translation
https://lyricstranslate.com/en/kaj-bara-bada-bastu-finnish-0
15 cm, ukko 68 v.
19,5 oli, kun nuorena mittanauhalla mittasin.
20,3 löytyy täältä ja on paksu.
Pituus riippuu siitäkin kuinka on ylipainoa. Monta senttiä lähtee pituudesta pois jos on ylipainoa.
Itselläni noin 14cm. Jos olisin hyvin hoikka niin 16cm. 4,5cm paksuus, hieman ylöspäin käyrä, lyhyehkö esinahka, terska lyhyt, pyöreäkärkinen, tosi siisti kalu. Moni mies on kehunut siistiksi ja kauniiksi.
Karvat ajelen aina lähes sängelle. Kiveksistäkin. Joskus täysin posliini peppuvakoa myöten.
0.5 nanometriä
Onhan se kieltämättä pieni, mutta ei ole este nautinnolliseen seksiin. Itse asiassa monellekaan naiselle yhdyntä ei ole se must juttu. Klitoris on se naisen värkki, jota stimuloimalla nainen nautinnon saa ja siihen ei useimmiten yhdyntää tarvita ja siis peniksen koolla ei ole väliä. Suuseksi ja sormetus on se juttu. Ja omaan nautintoosi peniksesi koolla ei ole merkitystä.
Käy kysymässä monelleko naiselle yhdyntä ja koko on tärkeä ja saat sellaisen vastauksen johon petyt.
Naisena ole ihan samaa mieltä! Itsellä ei niin yhdyntä tunnu super hyvälle pienellä eikä isolla. Klitoriksen koskettelu taas tuntuu tosi hyvälle ja vaikka rintojen imu