Mä kaipaan sua

Mä luulen, et tunnettiin se molemmat. Antaisin sulle pusun poskelle, jos oisin rohkeempi.

https://www.youtube.com/watch?v=eoY7fGWDH4c
15610
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Mäkin kaipaan. Pelottaa ja ahdistaa.

Äänestä

Ei se pusu kaukana ollut.. Olisin voinut antaa myös. 😘

Äänestä

Vetovoima?

Äänestä
  • Jokin kemia minkä aistin hänen liikkeistä?

    Äänestä

  • Karhu vetää kuoppaan ja helium nostaa ilmaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Karhu vetää kuoppaan ja helium nostaa ilmaan.

    Ja sä olet molemmat.

    Äänestä

  • Miks oot täällä?

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Miks oot täällä?

    Varmaan kehumassa.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Varmaan kehumassa.

    Mitä haluisit tehdä?

    Äänestä

ehkä mäkin kaipaan just salaa, mut en uskalla enää rakastuu..

Äänestä
  • Minä naisena valtavasti miettinyt ettei annettaisi periksi nyt tässä vaikka on pelkoja jäänyt edellisesssä suhteessa uslo tai älä
    Mies minä rakastan sua!

    Äänestä

Varmuudeksi, minä en kaipaa ketään.

Jos et maksa minä selviän, mutta te kuolette, koska silloin koette kaiken itse ja koko porukka. Veitset hakattu karmaan :)

Joten maksa tai kuole. Omapa on päätöksenne.

Äänestä

Kaunis viesti! Ihminen tuntee kyllä toisen hyväksynnän, kaipuun hellyyden ja uteliaisuuden halun, jos on itse kiinnostunut ja tunteinensa herkällä sensorilla liikkeellä. Halu olla toiselle hyvä, ystävällinen ja ehkä koskettaa toista tavalla josta kumpuaa ihastusta ja ujoutta, varovaista herkkyyttä. On ihmisen elämän hienoimpia hetkiä kun ne kohtaavat, aidosti ja silminnähden riemua tuntien, joskus rauhallisemmin ja syvemmin, kuitenkin toista kauniisti kunnioittaen. Rakkaudessa hienointa on tunne, kun haluaisi syödä toisen mutta hetken hellyys sammuttaa nälän ja riittävän pitkä ja luja halaus toimii jälkiruokana.




https://www.youtube.com/watch?v=N2bGQc9tFps

Äänestä

Niin tunnettiin. Jos ottaisin sua kädestä kiinni, tuntisin sen minkä olen yrittänyt unohtaa. Rakkautta ei pääse pakoon.

Äänestä

Mikä surkee musiikki.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mä luulen, et tunnettiin se molemmat. Antaisin sulle pusun poskelle, jos oisin rohkeempi.

https://www.youtube.com/watch?v=eoY7fGWDH4c

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu