och så vidare.
Miten hyvin on toinen kotimainen hallussa? Jos kuuntelette tuon ruotsin euroviisun, niin ymmärrättekö kaiken, melkein kaiken, vähän sieltä täältä vai ette yhtään?
Onko sama hakeeko puolison Virosta, Vöråsta vai Thaimaasta jos ei kuitenkaan puhu samaa kieltä?
Sauna bantu...
4
73
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
Riikinversio taipuu kyllä ihan kohtalaisesti, mutta tuosta Vöyrin versiosta en kyllä likimainkaan kaikkea ymmärrä.
- AnonyymiUUSI
Vöyrissä tilastokeskuksen mukaan kokonaiset 32 lapsetonta sinkkutaloutta alle 34v 😅, varmaan kartoitat markkinat nopeammin kuin Bangkokissa. Puolensa ja puolensa. Lycka till!
Ai tekin ootte kattellut melodifestivalia.
- AnonyymiUUSI
Okso vidare?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1031349
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin831229Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott133975- 67903
- 39817
- 71813
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53757- 59754
- 71747
Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39734