Sen kanssa vai et? Tärkeää on sekin tietää
Oletko sä suhteessa
Anonyymi-ap
57614
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 57
Vanhimmat
miehelle vai naiselle?
Älä jaksa vääntää
Oletko sinä nainen?
Ollaan kihloissa mieheni kanssa.
Olet hauska
Ja sinulla kivi otassa
Mikä kivi
Sä oot tod fanatic. Sivusta
miehelle
En ole suhteessa kenenkää kanssa.
Enkä taida koskaan tulla olemaankaan.
En ole ollut vuosiin:) toi kysymys tuli kuin tykin suusta. Oletko mustis
Minne sut haudataan?
Mikä mukelolla painaa? Etkö ole saanut elämässä sitä mitä halusit? Varo ettei kukaan pistä ylös näitä muisteloita
Joku nettipoliisi tai
Se voisi olla vaikka kuinka objektiivista
Ollaan joo suhteessa. Haittaako se?
Sittenhän me ei voida edes moikata ja tämäki pitää i
Lopettaa
Aika seksikästä tosin. Mä tykkään jos miehet omii ja puolustaa reviiriään. Onko mussa sen takia valuvirhe. Mut meneekö liiallisuuksiin mustasukkaisuus..sitä on maanpäällinen helvetti. Ja nyt en tarkoita että aloittaja olis just joku kamala mustis. Laitetaan tämä nyt väsymyksen piikkiin. Hyvät yöt kaikille! :)
Älä hymiögubbe jaksa joikata joutavia. Älä oo myöskään se kaveri ns
Kuka ja kenen kanssa?
Ei vielä, mutta tavoitteena on.
Eli haluat sen toisen
Kyllä. Olen vastannut jo monta kertaa. Miksi kysyt jatkuvasti uudestaan?
Seuraan tilannetta, en hätiköi.
Lopeta toi paskan jauhaminen toisten suhteusta,ne ei sulle kuulu! En tiedä ketä tarkoitat,mut me olemme ainaki avioliitossa,eikä tarvita kolmatta pyörää!
Lopeta myös itse täällä pyöriminen jos olet ainaki avioliitossa! Jotain kolmatta pyörää ja piristyksiä näytät täältä hakevan. Miksi muuten olisit täällä? Pidä sä vaan nokkasi pois täältä ja elä sitä avioliittoa.
Haluan teille kaikkea hyvää, pidä hänestä kiinni❤️
Onpa sinulla taas sanoisinko selkiyttävä draama aloittajaäijä
Yksin olen…henkisesti kiinni vain, valtavia halun tunteita…luulen että kohta olemme yhdessä
Se tuntuu niin pahalta. Meidän pitää lopettaa kaikki yhteys j joudun lähtemään kun suren kaikkea ja on vaikea katsoa sua sen kanssa. Elämä vain on tätä ja kohtalo oli kai tämä
En siis tunne häntä…muutakuin että olemme henkisesti jo yhdessä. Ei tähän väliin varmaan ketään voi tulla. Luulen että hän yrittää unohtaa minut muttei pysty.
Tarkoititko minua tuolla?
No jos sulla on mustat/ruskeet hiukset…olisit mulle turvallinen, tunnen sun vahvan suojelevan energian kun ajattelen sinua.
Palstasetä kirjoittelee kuule ihan itsestään itsensä kanssa oi hyvä sokeriaddikti
Kerrohan ristiverinen ap ja palstadude itsestäsi lisää ja vaikka että millaista varjelusta tarvitset ja keneltä.
Jos meitä miehiä ei olisi ei olisi suojelujoita. Keneltä? No nii siinä jotain pureksittavaa
No ei kaksiväriset mut jollain on joten tarkoitit sitä toista. Eli meidän suhde päättyy
Jos niin haluat
Onko se totta että haluat sen 😭
Suojelen meidän sydammiä vaikka tillanne
ei oo helppo. ❤️
Toivon saisit levättyä nyt..
En oo lähdossä mihinkää nyt on tasanne .
Toivon myös että saan vuorostani annettua sinulle energia.. olet tehnyt paljon hyvää minulle❤️
Ja ei en oo kirjoittanu tätä kun on irl yhteys
Sivusta yks tummahiuksinen....
En tarvitse keneltäkään. Hän tuo minulle sellaista tunnetta
Kenet?😞olen pihalla
Onpas huonosti kirjotettu🫤 tässä haiskahtaa joku
Irl olis helpompaa
Mikä helpompaa
Puhua
On😚
Voin samastua tähän tunteeseen. Haluan yhä nähdä ja oikeesti jutella. Viimeksi viesteissä ei tullut ilmi, haluaako nähdä tai viestitellä enää. Paitsi joo hyvään tapaan olis tervehtiä. Ei nähnyt kuulemma mua kunnolla vieläkään, se saa mut miettimään vielä tätä kaikkea. Jokatapauksessa oon henkisesti vaan hänen kanssaan.. En ole vieläkään pystynyt unohtaan häntä.
Tietäisimpä onko se juuri häneltä minulle .
just joo!🧔 Pysy kaukana!
Tunnistitko viestistäni ja sekö viimeinen sanasi??
en.
Kissaa kanssa
Molempia silittää
No 2 x 2 on ihan ok.
olen.etkö ymmärrä?
Juu, tiedossa ollut koko ajan.
Sillä tiedolla et tee mitään, kaikki rahani tulevat minulle ja minä päätän, ja tulevat omista jutuistani.
Se on ainut mitä sinun pitää tietää, miten maksat ja pysytte poissa kaikesta. Kukaan ei tuommoisia paskalaisia kaipaa elämäänsä. tai halua.