Mtv katsomo mainokset

Mitähän mtv:sa on ajateltu? Kun katsomon mainokset on peräjälkeen, joka mainostauolla samoja. "Trivagon "Hoomoilasmies" hotellin respassa hauaamassa. Sekä muut samat mainokset. Ne vie hermot katsojalta. Eikö niitä voisi vaihdella?
31076
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä jää paska väliin. Katsoin yhden mielenkiintoisen dokumentin ja mainosta, mainosta, mainosta..... Pitäköön paskansa.

2Äänestä

DNA lla ei ole Katsomossa mainoksia.

Äänestä

Täysin samaa mieltä😡 Ei sieltä enää muuta tulekkaan kuin tuota Trivagoa. Laitan äänet pois joka kerta, en kestä enää yhtään. Tämä on täysin järjetöntä, halutaanko katsojat ärsyttää ihan huippuunsa🥵😤😡😱😫

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitähän mtv:sa on ajateltu? Kun katsomon mainokset on peräjälkeen, joka mainostauolla samoja. "Trivagon "Hoomoilasmies" hotellin respassa hauaamassa. Sekä muut samat mainokset. Ne vie hermot katsojalta. Eikö niitä voisi vaihdella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu