Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kusiset bokserit

Onko muilla tällaista? Itseäni kiihottaa poikien/miesten kusiset kalsarit. Niiden etumusta on kiimasta päästä nuuhkimaan.
331550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 33

Vanhimmat

Hei täs ois yks jonka sais nuuhkia nuolla hieroa munalla runkata niihin spermata voitas nähdä livenä paikka on asunto löytyy .

Äänestä
  • Millanen kyrpä sulla on? Onko boksereissa millaiset hajut?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Millanen kyrpä sulla on? Onko boksereissa millaiset hajut?

    Boxerit haisee vanhalle sissijuustolle.

    Äänestä

Onko pakko olla boxeri malliset?

Äänestä

Käy myös muun malliset, vaikka aukollesit joista saa kielellä helposti kaivettua kyrvän esille. Tai sitten pitkät kalsarit joissa kans muna-aukko.

Äänestä
  • Olen vanhempi mies pidän pitkiä alushousuja ja niissä on sepalusaukko joita voisit tutkia ja nuuhkia ja kopeloida ja tutkia kulliani ja pallit
    Kik = pussihousu

    Äänestä

Ois kiimasta jos kusiset kalsarit olis sun jalassa ja kielellä onkisin kyrvän esille etumusaukon kautta

Äänestä

On tullut nuuhkittua yhden vanhemman tutun alkkareita. Ihania tuoksuja :)

Äänestä

Bokserit, joissa on kunnon etumus muotoiltu, kiihottavat

Äänestä

Kunnon kyrvän haju kiihottaa boksereissa. Useamman päivän esinahka ja terska ollut boksereiden muotoillussa etumuksessa. Saispa sellaiset naamalle nuuhkittaviksi.

Äänestä

Kyllä kiihottaa. Vähän kusiset ja spermaiset. Juuri nuuhkin kaverin alkkareita kun aamulla runkattiin yhdessä ja pyyhittiin mällit housuihin. Pakko taas vedellä, niin kiihottava tuoksu.

Äänestä

Voin pissata boxereihin ja voit nuolla mun kullia oon 50kg 18v poika

Äänestä
  • Voit kuohia ittes kapinen kusikeppi

    Äänestä

  • Kusisitko yhtäaikaa kun nuolen kulliasi?

    Äänestä

  • Ois kiimasta jos käyt kusella ja ravistelet munaa kevyesti ja annat kusta valua boksereihin. Kusiläikästä tulee kiimasenhajunen kun on munasta valunut siihen useammat kuset.

    Äänestä

Tykkään haistella vanhemman karhumiehen hikiset ja mälli siä boxereita! Jos jotain kiinnostaa nii pistäkää viestiä kik joukou12

Äänestä

Eipä ole vielä ollut tilaisuutta tuoksutella toisen kalsareita. Omia kyllä välillä ja nekin kyllä saa aikaan säväreitä.

Äänestä

Voin jättää jonnekin (espoo) käytetyt ja spermatut bokserit. Toivon vastinetta. Tietäjät tietää paikan.

1Äänestä

Todella kiihottaa! Kullin, hien, kusen haju, kiimalimatahroja ja joskus spegua, esim kuntosalin pukkarissa salaa nuuhkin.

1Äänestä

Nam jos pojan boksereissa on etumuksessa keltaista kusta ja spermaläiskiä. Haju on huumaava. Kiinasta nuuhkia ja hengittää kusenhajun läpi

Äänestä
  • Todella! Sukulaispoikien boksuja joskus nuuhkin kyläillessä pyykkikorista.

    Äänestä

Kiimasta siis

Äänestä

Ruotsin armeijan kalsarit on in.
Niissä on etupuoli keltainen ja takapuoli ruskea.😋😋😎

Äänestä

Onko 18v pojua joka antaisi nuolla kusisia boksereita?

Äänestä

Kiihottaa katsoa kun poika on kusella kusilaarilla ja lopuksi ravistelee kyrpää. Ja työntää melan boksereihin.

Äänestä
  • Ja harvemmin ravistelee. Työntää vaan melan suoraan kalsareihin.

    Äänestä

  • Anonyymi00032 kirjoitti:

    Ja harvemmin ravistelee. Työntää vaan melan suoraan kalsareihin.

    Joo ja antaa kusen valua esinahasta boksereihin kunnolla

    Äänestä

  • Anonyymi00032 kirjoitti:

    Ja harvemmin ravistelee. Työntää vaan melan suoraan kalsareihin.

    Mikään ei maiastu niin hyvältä kuin likainen kulli, jolla on kustu monta kertaa päivän aikana. ;P

    Äänestä

pohjosi-karjalasta hoikka mies. Mun boksereita saa nuuhkia livenä, riisua ne jalasta ymn. Pissa ja sperma jutut onnistuu edessäsi.

kik kinkykanki

Äänestä
  • Kusisitko suuhuni?

    Äänestä

  • Saanko myös nuolla vakoasi ja reikääsi?

    Äänestä

Kyllä kiihottaa. Kunnon kusipaskat miesten kesken. Se on aitoa menoa eikä ole edes lähelläkään sitä kun teidän isoisät veteli navetassa lehmiä perseeseeen ja samalla nuuhki aimo annokset lehmän lantaa sieraimiinsa. Vittu ne ne vasta hulluja olivat.

Äänestä
  • Hoitoon hoitoon!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko muilla tällaista? Itseäni kiihottaa poikien/miesten kusiset kalsarit. Niiden etumusta on kiimasta päästä nuuhkimaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu