Salkun sisältö

Anonyymi-ap

Minkälaista sijoittamista kanssasontikset harjoittavat?

Suurimmat voittoni olen tienannut NVIDIA:lla, myös perinteinen Tokmanni ja Nordea tylsyydestään huolimatta ovat arvonsa säilyttäviä optiokoneita, jos osti oikeaan aikaan siis.

Orthex on halpa nykyään, wink.

Onko teillä kuusinumeroinen sijoitussalkku kuten minulla? 1hoitsulla toki varmaan miljoona salkku.

Bitcoin jäi pikkuraha kokeiluksi, mikä harmittaa- 400 prossaa plussalla.

Asd

Asd

9

202

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sijoitan sontaseppotalliini, jossa on tuottavia aikapoikia joka makuun.Uutuustuotteemme on Only Fans-sivustot, jossa sontasepot esittelevät intiimiä puolta itsestään hersyvä hymy huulillaan herpesrakkulat viehkosti vilahtaen.
      Only Fans-sivustolla voi seurata myös sontaseppoja arkisissa kotipuuhissaan kuten arkipaskalla wc-reissuilla tai ryystämässä kiljua sikapornoa tapittaen. Kirstu kilisee helisten.

    • Anonyymi

      Tuolla bisnesidealla jos ei rikastu, niin ei millään

      Asd

    • Anonyymi

      Tyypillinen sontiainen sijoittaa halvimpaan lager olueeseen ja nostaa osingot palautusautomaatilla.

    • Anonyymi

      Salkussa on nobea, tukipäivänä sandelsia

    • Anonyymi

      Liukuvoidetta ja sikspäkki Pirkkaa. Siinä se salkun sisältö.

    • Anonyymi

      Siis mitä? Eikä asd ole betonikuutioissa asuva spurgu, joka tekee höyryttämällä herkullista parsakaalia?

    • Anonyymi

      Omistan rheinmetallin osakkeita 1325kpl sekä muita eurooppalaisia sotaobligaatioita.


      Ex Tissu

    • Anonyymi

      Suosittelen, että ex tissu antaa asiantuntijoiden ja luotetun vaimon hoitaa sijoitukset. Luotettava vaimo on vähintään yhtä varakas kuin miehensä. Hän myös toivoo miehen hoitavan aviolliset velvollisuutensa rahalla,koska älykkäänä naisena hän ei koskaan naisi miestä , joka olisi valmis menemään hänen kanssaan sänkyyn.
      Rakkaudesta ei synny kestävää liittoa. Ihminen omistaa silloin riittävästi, kun asiaa ei tarvitse lainkaan
      miettiä eikä muistella muitakaan asioita vaan saa keskittyä täysipainoisasti mallasviskiin ja iloisiin naisiin. Mikäli henkilö on sontaseppo sielultaan hän fiksuna luovuttaa raha-asioiden hoidon viisaimmille.
      Voi hyvin päätellä, että ex tissu pian kaasuttaa, tukevassa laitamyötäisessä, civicillä velkojia karkuun pitkin kainuun mutkaisia sorateitä. Loppupelissä sontasepolle jää vain runkkarin pyyteetön, hellä katse.

      • Anonyymi

        Ex tissu on wannabe älykkö ja hyväosainen, joka asuu kunnan vuokratalossa haastemies ja vouti ainaisena vieraanaan. Sosiaaliviranomaiset vei jo lapset ja ex vaimo turvakodissa. Tilaa seurakunnalta ruoat kotiin, koska saa kaupassa ja leipäjonossa lestinheittäjiltä pataan.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      59
      4074
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      94
      2469
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      45
      2112
    4. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      22
      1803
    5. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      27
      1663
    6. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1546
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      16
      1265
    8. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      110
      1155
    9. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      31
      1148
    10. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      79
      1072
    Aihe