Mä 55v mies, ja parin vuoden aikana alkanut ilmenemään erektioita aikalailla jatkuvasti, missä ja milloin vaan. Aina niitä on ollut usein ja herkästi, mutta nykyään entistä enemmän. Yöllä herään erekstiossa useita kertoja, eikä ne hellitä nopeasti. Saunaan mennessä/saunassa usein. Nyt viikon sisällä pari kertaa kun olen noussut avannosta saunaan, tullut ihan kunnon erektio, joita ei ennen ole ollut. Kivaltahan erektio aina tuntuu, eikä vielä ole pahaan paikkaan sattunut, mikä sellainen sitten olisikaan. Mietin vaan mistä johtuu.
Erektioita
7
491
Vastaukset
- Anonyymi
Kiva tuollaista olisi katsella. Saattaisi alkaa itselläkin keulia.
- Anonyymi
Joo näinhän se on. Aina mukava katsella, ja näyttää :)
- Anonyymi
On kyllä mukava näky, mies jolla erektio
- Anonyymi
Syystä tai toisesta verenkiertosi on parantunut
- Anonyymi
Joo se on yksi selitys. Verenkierto parani etukäteen, kun lopetin tupakanpolton kolme kuukautta sitten :) Oikeasti en ole sen vaikuttaneen millään tavalla mihinkään
- Anonyymi
Olidi kiva tutustua ja nähdä livenä nuo seisokit ja jatkuvat pullotukset!
Turhaan ei kannattaisi seisottaa, vaan käyttää ja täyttää kovaa suonikasta huutavat aukot - suun ja anuksen ennen kaikkea!
Meitä puutteessa ja kullin kaipuussa eläviä kun on palsta puolillasn!
55-vuotias on jo miehen ikää, voisi näin vanhempikin innostua jos saanti olisi taattua!
😍😘😜 - Anonyymi
On kyllä mukava nähdä, kun joku saa aikalailla yllättäen erektion. Saunottiin tutun kanssa, ja kun istuttiin vilvoittelemassa ulkona, ja olutta otettiin, niin sillä alkoi yhtäkkiä kovenemaan. Se vähän hämmentyi, että ei oo kyllä ennen noin alkanut. Sanoin että anna seisoa vaan, ei se ketään häiritse.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2084575Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1043313Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881807Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va141420Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181346Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20241263Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2591216- 521190
Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101141- 551089