Jos jatkat sen

Tapailua niin meidän osalta kaikki päättyy. En satuta itseäni leikkimiselläsi
13292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Ohhoh. Palstalla riidellään livetapahtumista 🤧

Äänestä
  • Se on totta. Kyllä mä kuulen siitä jos sä sitä jatkat. Sitten lopetan ja käyn tuskaani läpi. Siinä menee jokin aika mutta se on pakko pystyä tekemään.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Se on totta. Kyllä mä kuulen siitä jos sä sitä jatkat. Sitten lopetan ja käyn tuskaani läpi. Siinä menee jokin aika mutta se on pakko pystyä tekemään.

    Miks aloit sen kanssa, jos se varattu?

    Äänestä

Ei oo ketää toista
Miksi sä et usko kun sulle sanotaan
Miksi oot noin mustasukkainen?
Mikä mättää?

Äänestä
  • En ole mustasukkainen onko muka syytä olla? Luotan mies sinuun!

    Äänestä

Missä tämä kaikki tapahtuu? Eikö teidän olisi kasvotusten parempi hoitaa 🤧

Äänestä

olet naurettaVa

Äänestä

Se on totta. En ole mukana siinä

Äänestä

En usko että uskallan tapailla sinua tai muitakaan hetkeen. Jätä minut rauhaan ja ymmärrä en kuulu "teihin". Nuo juttunne on ihan kamalia, ja tuo "raivo" ja muu ihan sairasta.

Jätä minut rauhaan, en halua noita juttujanne ikinä enää kotiini. Enkä niitä mustasukkaisia naisia, ja ne teidän manifestoinnit ovat todella pelottavia. En usko että aikaa myöten ovat enää edes laillisia.

Äänestä

Miksi jankutat päivästä toiseen eikä tunnisteita? Ei se sun kohde edes välttämättä tiedä ketä tarkoitat jos sillä ei ole mitään kenenkään kanssa. Jos edes lukee näitä.

Äänestä

muhun ei tehoo nää, valitan

Äänestä

En näe mitään syytä. Et ole kutsunut minua mihinkään näihin vuosiin. En odota sinua enää.

Äänestä

🎶 Mä jatkan, mä jatkan, mä jatkan
Niin kauan kuin sun sydämesi särkyy.🎶

Luuletko ettei sinulle naura selkäsi takana? Kuten kaikille muillekin. Kukaan ei ole erityistapaus. Ensimmäinen jota rakastaa, Ensimmäinen sitä tai tota.
Sukunsakin nauraa miten sen naiset onkin niin tyhmiä.

Hetken huvit A- ja H- naisetkin saaneet osansa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tapailua niin meidän osalta kaikki päättyy. En satuta itseäni leikkimiselläsi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu