Mulla on ihmisarvo ja sitä sä et vie.

Olen arvokas ihminen ja mulla on tunteet. Kukaan psykopelottelija ja manipuloija ei vie niitä pois. Minuun ei koske kukaan ilman lupaani.
22334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Kyllä muuten koskee ekmonnipedari

Äänestä
  • Sebbosella on taas kriisi kun stalkkasi ketkä tulee hänet hoitelemaan 😂😂

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Sebbosella on taas kriisi kun stalkkasi ketkä tulee hänet hoitelemaan 😂😂

    Siltähän tämä ihmeellisten lässuttäjien kuluttama aloitus vaikuttaa

    Äänestä

Mä en ole ansainnut mitä tää mies on mulle tehnyt.

Äänestä
  • Et niin.Älä kuitenkaan jää sitä jauhaan päässä sillä tehty mikä tehty.Paras kosto on mennä eteenpäin ja pystypäin.

    Äänestä

  • Kerro lisää tästä aiheesta palstasetä vaikka sinäkin, että mikä oikeuttaa ja mihin, ihan miehen yhyy laajasti ajatellen? Paha mieli, ny pilaan maineesi ja elämäsi ja sitä rataa rakki

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Et niin.Älä kuitenkaan jää sitä jauhaan päässä sillä tehty mikä tehty.Paras kosto on mennä eteenpäin ja pystypäin.

    Haluatko palstasetä avata tätä monologiasi, että mitä on tehty. Ihan vain huvin vuoksi kun ootte niin helmiäisiä

    Äänestä

Ansaitsen jonkun paljon paremman kuin tuon tekopyhän perheenisin.

Äänestä
  • No mutta ainakin sitä on naisena esiintyen monologia pitävä joku testannu sentään

    Äänestä

ajatellut ulkomaille muuttoa vakavasti 🙂 olisihan se mukava elellä rauhassa 🙂

Äänestä
  • Jos haluat. Ite yritän jatkaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Jos haluat. Ite yritän jatkaa.

    jatka vaan. mulla ei ole täällä mitään eikä ketään.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    jatka vaan. mulla ei ole täällä mitään eikä ketään.

    Ehkä se on parempi ratkaisu sitten? Itse yritän löytää rauhan.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Ehkä se on parempi ratkaisu sitten? Itse yritän löytää rauhan.

    tottakai se on jos ympäristö ja ihmiset siellä saa voimaan pahoin

    Äänestä

Mutta onko sinulla aivot millä ajatella, järkeillä? 🤔

Äänestä
  • On. Älä kehtaa.

    Äänestä

  • Sinulla ei ole, eikä kyllä ole sydäntäkään. Sinulla ei ole tunteitä eikä järkeä. Olet tunteeton psyk....

    Äänestä

  • Onko sinulla kun nämä kuittisi tälle palstasedälle eli muka jollekin muuttuu koko ajan kuivemmaksi?

    Äänestä

Samoin sanoisin noille itseäni kiusaville äijille! Järjetöntä touhua!

Äänestä
  • Niin on ja ties mitä huru-ukkoja fiilistelmässä tärkeyden kokemusta sitä myötä

    Äänestä

  • Ai jaa minä vaan oon saanu itse ne aina itkemään lopulta, jopa kimpassa

    Äänestä

Ihmisellä on arvoa vain itselleen , kuollutkin unohtuu kuukausissa .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen arvokas ihminen ja mulla on tunteet. Kukaan psykopelottelija ja manipuloija ei vie niitä pois. Minuun ei koske kukaan ilman lupaani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu