Sitten kaiken? Se alku oli niin ihanaa kun nähtiin
Milloin mä pilasin
Anonyymi-ap
9507
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Välinpitämättömyys ei pelaa minuun. Tiedän että tulet uudestaan jotain yrittämään, en usko että kannattaa
Juuri tuo välinpitämättömyys ja totaalinen hiljaisuus. Mitäpä ajattelet jos joku olisi sinulle tehnyt noin useamman vuoden ajan? Ei olisi varmaan naurattanut yhtään..
Todella harvoin jos koskaan, nauran toisten särkyneille sydämille. Olen sen kokenut 15 vuotta sitten hyvin brutaalilla tavalla, ja nyt tulee joku itseänsä täynnä oleva mäntti jolla ei käytännössä ole mitään häpyä toiminnassaan. Toivottavasti ei se kuuluisa karma pure.
Eka näkeminen oli kyllä ihan parasta. No, sen jälkeen ei ole ollutkaan.
Naiselle
Varmaan silloin, kun tungit kielesi kissasi urealaariin, niin.
- Fingenda
?
T. idiootti.fi
https://m.youtube.com/watch?v=TRSw2ISvHJs
Ylenpalttinen pimppalooran perässä juokseminen
Mitään ei ole pilattu. Kaikkihan on hyvin. Mä olin se, joka yritti sabotoida. Joskus vieläkin mulla lähtee päässä muljahtelemaan, kun mietin liikaa. En oo ihan tolkun ihminen, mutta onneksi sä oot. Teen nyt parhaani, että uskon sua enkä mun ajatuksia.
Millon alku oli?
No siinäpä sulle pohdintaa ja miten olet käyttäytynyt