Miksi kankaanpäässä on niin paljon vakoojia/stalkkereita? Aina kun kävelen kadulla joku seuraa joka nurkan taakse. Ja samat autot parkissa aina tarkkailemassa minne menen.
Mikä voisi aiheuttaa tarkkailun kohteeksi joutumisen?
Seuraajat kadulla
9
390
Vastaukset
- Anonyymi
Tuntomerkit, millainen ihminen sua seuraa?
- Anonyymi
Luulotautia. Hieno vaan käyttää stalkkeri sanaa. Sano vaan suoraan että kylän kyyliä jotka kyttää ihmisiä. Ja jotkut kattelee vaan huviksensa ihmisiä. Kannattaa kasvattaa nahkaansa vaan paksummaksi ja sanoa että mitä kyttäät. Mutta ko mitään ei saisi enää nykyään sanoa.
- Anonyymi
Kankaanpääs ei muuta tehäkkää ku vahdataa ja kyylätään ihmisiä ympäri kaupunkia. Miten edes kerkeevät töitä tehä ku juorutaan vaa huoltoasemilla aamusta iltaan.
- Anonyymi
Välillä toivon, että joku nainen seuraisi minua.
- Anonyymi
jälleen kerran huomataan että kankaanpäässä asuu sairaita ku täytyy ruveta vakoileen ihmisiä. ei ihme että ootte työttömiä suurin osa ku ette muutakaan osaa.
- Anonyymi
Tää on tosi sairasta porukkaa
- Anonyymi
Mikä pahinta auringon varjo seuraa sinua aivan kaikkialle ulkona.
- Anonyymi
Ne on näitä vajaaälyisiä räkänokkia mitä satakunta on tulvillaan. Pahinta ettei niille tehdä mitään.
- Anonyymi
Olet kiinnostava..ehkä ulkonäkö tai muu seikka
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921836- 851282
- 1101133
- 761017
- 108934
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57853- 47771
- 36762
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48721- 33693