Mua häiritsee se

Et muut kuvittelee mun olevan vaan rakastunut suhun ja sua ei kiinnostais vaik on ne monet varmaan nähneet miten sä mua katsot
19380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Kyllä mä luulen, että ne tietää.

Äänestä
  • Tietää mitä?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Tietää mitä?

    Tiedetään että olet naisina esiintyvä ätmi psykoosin ja kuilun reunalla, etkä tarvitse enää kuin pienen tönäisyn ja homma räjähtää käsiin. Haluatko että se olisi tänään jo

    Äänestä

  • Tietää ainakin jotkut kun en osaa olla hiljaa 😁

    Äänestä

Varmasti tietävät kiinnostuksen olevan molemminpuolista. Näkevät katseista ja meidän käytöksestä :>

Äänestä
  • Onko joku huomannut minunkin katseet 🤭 oletko nähnyt?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Onko joku huomannut minunkin katseet 🤭 oletko nähnyt?

    Jäit kiinni😂

    👩🏻‍🦳

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Jäit kiinni😂

    👩🏻‍🦳

    Kenelle olen jäänyt? En aina osaa peittää

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Kenelle olen jäänyt? En aina osaa peittää

    Mulle ja monta kertaa ❤️
    Ja vain jos olet HÄN

    🚬👩🏻‍🦳

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Mulle ja monta kertaa ❤️
    Ja vain jos olet HÄN

    🚬👩🏻‍🦳

    Huomaako muut sitä 😂 sulle toki tarkoituksella ❤️

    Äänestä

Niin, mitä se rakkaus tässä tapauksessa sitten pitääkään sisällään? Kunnioitusta, arvostusta, halua suojella jne.

Äänestä
  • Haluan sut päälleni

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Haluan sut päälleni

    No alahan tulla sieltä.

    Äänestä

  • Niitä ja paljon muuta.

    Äänestä

Mulla on ollut ihan oma rakkauskupla joka odottanut puhkeamista❤️🤭
En ole välittänyt toisten puheista/kirjoituksista.
Odottanut sua saapuvaksi kuten Jeesusta.
Tiesin että ennen sitä sinä saavut, raikkaana kuin tuuli
Sinulla on Graalin malja ja sen perässä juossut. Pysähdy mies että sinut saa kiinni.
👩🏻‍🦳

Äänestä

Paljon melua tyhjästä mutta tiedän mitä haluan ja tiedät sinäkin 🤭😂
Äläkä kysy miksi nauruhymiö

👩🏻‍🦳

Äänestä

Johtunee siitä, että en ole sinuun rakastunut. Katseissani ei ole ollut mitään erityistä verrattuna siihen, miten katson muita.

Eikä ne ajattele, että sinäkään olisit enää minuun rakastunut. Eiköhän porukat ennemmin ajattele, että sinulla on uusi tunteiden kohde. Ellet ole mennyt puhumaan jotain päinvastaista. En kyllä ymmärrä, miksi puhuisit. Kannattaisi selvittää ensin toisen tunteet ennen kuin puhuu suuta suuremmalla niin välttyy otsikon kaltaisilta tilanteilta.

Äänestä

Kauneinta päivää ja niiaus ja kumarrus tälle lauantaille.
Uutta virtaa täynnä. Jostain kumman syystä puhelimeni on kummallisen vikkelä tänään 😂
Tule ja nipistä. Olenko hereillä?

Tämän musiikin tahdissa tähän päivään ❤️

Venetia feat Tupe &Edicti- Muuta ku aikaa

https://youtu.be/k94NURXMP08

👩🏻‍🦳🤏🏼

Äänestä

Naiset karehtii.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Et muut kuvittelee mun olevan vaan rakastunut suhun ja sua ei kiinnostais vaik on ne monet varmaan nähneet miten sä mua katsot

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu