että synkistelet ja murjotat mulle. En halua langeta, ja tällä mielellä eteenpäin. Ei rikota ihmissuhteita ja pilata omaa elämäämme. Sullakin hyvä mies jne.
Sillä pystyn seisomaan kiusausta vastaan nainen
Anonyymi-ap
19535
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Mikä kiusaus sulla on?
janssoni
Mulla kinkku
Voi vit.. voi.
En seurustele, ja luulin miehenkin olevan vapaa.
Onhan tää aika hauskaa 😂
No niin, homma toimii❣️
Sä kuvittelet, että synkistelen, vaikka itse ylpistelet. Ois ollu kiva olla sun kaveri, mut jos mä oon kiusaus, niin ei siitä ois sit mitään tullu. Mennään tällä, kesäkroppaa kohti.
Ohoh, kuin mun kynästä! Samoja viboja tuntenut viime aikoina.
No minulle olit se oikea.
Mitkä ihmissuhteet, mikä puoliso? Whaaat.
Joo....kylmään kylmää vaan ihan palelee
Miksi murjotan?
No eipä mittään himoja kohti. Ihmisen täytyy olla onnellinen jos tuntee himoa. Jotkut ei tunne mitään. Antaa himojen viedä. Jokaisen täytyy olla sen verran narsisti että jos jotain hyvää tuntee täytyy kerätä rusinat äkkiä talteen tai joku muu kerää. Ei se toinen paskat välitä miltä sinusta tuntuu. Sen oppinut älä kulje onnesi ohi opin mun isältä. Otin neuvosta vaarin tai isältä.
Olin ennen Aina sellanen siveydensipuli valmiina henkeen ja vereen kivittämään ekana kaikki petturit. Kunnes mun ihminen petti se paskahousu. Musta tuli sellanen muurahaiskilpielukka tai skorpioni mikä nyt muutenkin tökkään kunnon myrkkypiikillä takas. Ei vois enää vähempää kiinnostaa jos jonkun onnen tyngän vaistoan jossain otan selvää ilman minkäänlaisia omantunnon tuskia. Vapauttavaa kerrassaan en enää jaksa miettiä mitä joku mieltä. Antaa kolista sama kuin norsu olisin lasikaapissa rymistelemässä joku muu saa siivota jäljet jos huvittaa. Sirpaleet what ever.
Ei oikein auennut. Saat raivarit kun joku pettää vai?
En ala synkistelemään ja murjottamaan sulle. Sun vaan pitää silti pystyä vastustamaan mun vetovoimaa, vaikka kuinka olisin hymyilevä ja seksikäs. Mulla on hyvä mies jne enkä halua pilata elämääni, juuri noin kuten sanoit. Yritä sinäkin keskittyä taas omaan vaimoosi enemmän.
Mä olen kylläkin eronnut.
Vaaralliset lankeamiset taitavat vaan tapahtua ennen kuin niihin ehtii reagoida. Vai kaivaako sitä itselleen kuopan kompastuakseen väittäen, ettei nähnyt sen tulevan. Tiedä häntä. Pehmeää laskua ei taida olla luvassa.