1.Laraque(päihitti pre-season kauvella brashearin muun muassa ja tappeli usein parhaimpia vasttaan)
2.brashear(kova tappelukortti = tappelee vain kovimpia nimiä vastaan)
3.grimson(silmäyus korttiin osoittaa että tappelee vain kovimpia vastaan eikä tappele heikompia vastaan koskaan ja kautta aikain yksi parhaimmista tappelukorteista)
4.Worrell(takoi monia ojennukseen aika helponoloisesti)
5.domi(yhdessä tappelussa onnistui voittamaan brashearin mut toisella kerralla tuli turpiin)
6.parker(ei tullu liigaan laiskotteleen vaan otti heti ykköstappelijan paikan joukkueessa jonka riisti chris Dingmanilta)
7.Fedoruk(mm päihitti mccarthyn joka oli kova juttu)
8.sandy mccarthy(kova tappelija kun sille päälle sattuu)
9.langdon (otti kaksi makeaa voittoa rob raysta ja kirjasi voiton nimiin tulokastappelija fedorukia vastaan)
10.bob probert(pienet merkit alkoi tulla että alkaa olla vanha mutta toki vielä joitain kertoja näytti miksi on aina ollu yks liigan parhaimmista nyrkinheiluttajista)
Kauven 2000-2001 parhaat tappelijat
Anonyymi-ap
0
114
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1645258
- 114198
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka513675Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1032955Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv792678Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t62098- 441465
Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m121358Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos621234Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli4081219