Luulevat demokraatteja jotka monessa suhteessa ovat Yhdysvaltain puolueista oikeistolaisempi demareiksi kun molemmat alkavat d kirjaimella.
Äly hoi älä jätä.
Maalaisten tyhmyys on uskomatonta
10
221
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä on narukädellä typerät aloitukset!
- Anonyymi
Maalaisliiton.kurittaja kirjoitti:
Joko kävit mammalle itkemässä kun sait korvamakiaa.
Maalainen.Älä ota enää ! Mennee pian kusi housuun, siitäkin sitten itket keskustan palstalla.
Meitä kepulaisia syytät siitäkin sitten.
- Anonyymi
Päätöntä sontaa.
- Anonyymi
Maalaisliiton.kurittaja kirjoitti:
Niin on. Kun maalaistollo luulee demokraatteja demareiksi.
Demarithan ne Suomesta meni jenkkeihin Demokraattien vaalikampanjaa "tukemaan".
Se oli takuu siitä, että Demokraatit hävisi vaalit, Suomen demarit kun ei osaa mitään tehdä oikein - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Demarithan ne Suomesta meni jenkkeihin Demokraattien vaalikampanjaa "tukemaan".
Se oli takuu siitä, että Demokraatit hävisi vaalit, Suomen demarit kun ei osaa mitään tehdä oikeinMAGA-fasistit osasivat siis tehdä oikein? Nykyinen republikaanipuolue on Elon Muskin ja Peter Thielin kumileimasinpuolue. Sen siitä saa, kun luiskaotsat eivät tiedä, mille äänensä tulivatkaan antaneeksi.
- Anonyymi
Ja joku luulee vielä, ettei keskustalainen ole kommunisti!🤣🤣🤣
- Anonyymi
😂😂😂
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1361260
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34791Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46577- 14570
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä25521Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott29506Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad24500- 22467
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .14462Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver14461
