Eihän me edes puhuta mutta silti joku nainen mustis. Ei olla tekemisissä.
Edelleenkö sä oot puutteessa
Anonyymi-ap
10331
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Moooooon aina
Ompa kiva että on kiusattu sinun ja mustasukkaisten naisten toimesta.
Aina vähän vaikka tuskin puutteessa on
Ainiin en ole se kamala ihminen joksi väität minua. Katso peiliin.
Jatka vaan tympeää elämääsi, et minua tule edes näkemään, sitä iloa en sulle enään suo.
Älä. Olet katkera.
Älä sinä kerro minulle mitä olen. Jos kerran olet niin huolissasi, niin täytyy kait sitten ottaa joku komea mamu paneen mua niin ei tarvi sunkaan huolehtia mun puutteenalaisuudestani. Yks sopiva ehdokaskin tuola jo pyörii sukissaan ja varmasti kunnon parru lahkeessa joka kyllä sit ratkaisee kaikki mun ongelmat! Ihan myyty mies, semmoista rakkautta ensisilmäyksellä hänen puolelta. Pitäisi varmaan koittaa unohtaa sut kunnolla, kun kerran olen niin vitun säälittävä.
Mulla on kans yks sellanen kun tulen sen kaa samaa aikaa paikalle se menee päin seiniä, siis suoraan sanoa se on kuin se ei toetäs mihin katsoa Hymyilee ja vastailee mut ei tiedä miten päin olis
Hyvin ystävällinen
Ihan kivoja miehiä👍 Oma kokemus on, että arabimiehet tykkää enemmän panemisesta eikä heti järkyty impotentiksi kun vähän sähähtää. Kunhan ei kajoa niihin rikollisiin tai uskovaisiin. Ja parisuhde on myös tärkeä. Siittä onkin yli 20 v kun olen kotimaista koittanut. Ja tiedoksi rasisteille, että mikään kyläpyörä en ole vaan valitsen tarkkaan kenet päästän elämääni vaikuttamaan.
En ota mitään itsekästä kusipäätä vaivoikseni ihan sama minkä värinen ja näköinen.
Hymyile vaan takas veikeästi ja juttele, niin varmasti homma etenee.
Eikä mun haukkuminen tai mustamaalaus muuta sitä kuka sinä olet, mies.