Ymmärtää miten tunnet vetoa sitä yhtä kohtaan ja samaan aikaan minua kohtaan
En voi ikinä
Anonyymi-ap
21335
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Ei se vetovoima oo läheskään niin voimakast kun sua kohtaan, sä oot parempi henkisesti ja fyysisesti ja tiedät sen.🩷🫶
Suhun vois rakastuu vaik 9 miljoonaa kertaa.
Voisinpa uskoa,
Miksi sinä nk haluaisit uskoa tähän palstasedän täysin överiksi menevään soopaan?
Vetovoima voi olla 20W tai sitten 250W. Mitä voimakkaampi, niin sen positiivisempi vaikutus.
Kyllä kuussataa ois varmaa optimi
Kyllä se on mahdollista. Mutta toiseen tunnen enemmän vetoa ku toiseen. Mut siihen yhteen kaikkein eniten. Ja hän on se paras. 💗 I want her but I can't get it.
Tämä sun loppukaneetti on miespuolinen aloittaja erittäin hilpeä kun lukee uudelleen. Mahtavaa monologien täyttämää päivää
Älä välitä siitä. En halua sitä elämääni.
En ansaitse siltä yhdeltä tätä kohtelua. En ole mitään pahaa sille tehnyt. Jos tämä kaikki ilkeily johtuu sinusta, rt hän sinusta tykkää ja kostaa minulle niin onhan tämä ihan perseestä
En tosiaan ole hänen kanssa ollut missään tekemisissä, joten teidän väleillä ei ole mitään tekemistä minun kanssa.
jatkona vielä. Vaikuttaa kyllä oudolta. Ei hän vaikuta ihmiseltä, joka ilkeilisi muille. Olen saanut kuvan, että hän on aina superkorrekti, olipa sisällään mitä mieltä tahansa.
Meinaat taas palstasetä vetää pitkän monologin keskustellen mukamas jostain kolmannesta osapuolesta? Jotkut kai uskoo tähän potaskaan, sillä muuta ei ole
Nämä toistensa pershiestä huumantuvat hönöt tiietään
Mieliala potilas. Ei kannata välittää. Psyykkisesti koittaa vaikuttaa teidän mielialaan. Mitä enemmän ignooraatte, sitä enemmän se innostuu.
Aika kovat on kierrokset juurikin yöaikaan.
Saako näin sanoa Suomen lain puitteissa? Kyllä
Vähemmän
Sivusta seuraajana vinkkaan, että kyllä olen todella korrekti enkä ole sekaantunut asioihinne. Täällä on kateellisia ja katkeria ihmisiä jotka esiintyvät toisina, myös minuna ja kirjoittaen ilkeästi.
Mitä ihmeellistä siinä on. Olethan sinäkin aiemmin ollut ihastunut muihin ja sitten vaihdoit kohdetta.
No sinähän toimit sitten hyvä mies kuten moni muukin ja pommitat molempaa tasaiseen tahtiin
Kyl yks riittää🩶
Oliko tässä aloituksessa muuten sitä tiettyä toivonkipinää? No ei oo kauaa jos