"Trump's Faith Advisor Paula White Is Now a White House Staffer | NowThis"
https://www.youtube.com/watch?v=5w0kSkvusjI
Sieltähän ne Räsäsen avuksi rientäneet lakimiehetkin ovat peräisin? Lukekaapa tuon videoklipin katsottuanne kanavan lukijakommentteja. Ei sieltä puoltavaa sanaa juuri löydy. Poimin maistiaiseksi yhden:
"In England this woman would have been detained under the Mental Health Act. Just saying!"
Hieno maa "agentti Krasnovin" johdolla? Seuraavaksi perustavat oman äärikristillisen "Mekan"?
Räsäsellä vahva tuki Trumpin hallinnossa? Valkoisen talon hengellinen neuvonantaja rahastaa uskolla
6
215
Vastaukset
- Anonyymi
Tämäkään ei liity mitenkään KD:hen eikä Päivi Räsäseen.
Päivi Räsäsen tueksi ei rientänyt lakimiehiä Youtubesta eikä Valkoisesta talosta.
Olet tyypillinen vasemmistolainen vihanlietsoja.- Anonyymi
Samaa kiihkouskovaisten seurakuntaa.
Kovinpas oli Trump-henkinen purkaus sinulta, kun syytit heti vasemmistolaiseksi ilman mitään perustetta. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samaa kiihkouskovaisten seurakuntaa.
Kovinpas oli Trump-henkinen purkaus sinulta, kun syytit heti vasemmistolaiseksi ilman mitään perustetta.Olen joskus nähnyt pari Päivi Räsäsen puhetta omalle ydinkannattajajoukolleen, kun niistä puheista yritettiin nostattaa jotain kohua. Kohut lässähtivät kovin nopeasti, kun ne eivät lopulta perustuneetkaan niihin Räsäsen puheisiin, vaan niistä kyhättyihin olkiukkoihin.
Räsäsen puheissa ei ollut tyyliltään eikä sanomaltaan mitään yhtymäkohtaa linkittämääsi videoon.
Silloinkin oli kyse vihavasemmiston masinoimasta kampanjasta Päivi Räsästä vastaan. - Anonyymi
Kaikki on aina kommunisteja tai vasemmistolaisia jos on oma mielipide.Laitaoikeisto ja tekopyhät eivät kestä totuutta,eriäviä mielipiteitä tai älykkäitä ihmisiä.
- Anonyymi
Nuo uskikset käy kaikissa kekkereissä,että ihmiset näkevät kuinka pyhiä ovat.Huutavat oikein,että varmaan kuuluu että ollaan parempia ihmisiä.Sitten istuvat laitaoikeiston hallituksessa.Trump ja moni muu amerikkalainen on kans tekopyhä sontaläjä.Tapattavat Gazassa vauvoja ja aseistavat Israelia a sitten steppaavat tekopyhinä olevansa Jumalan asialla.Trump ja monet tekopyhät on pahimpia rasisteja.Ensin valkoiset tappavat intiaanit ja sitten pullistellaan kuinka valkoiset siirtolaisten jälkeiset ovat joku alkuperäiskansa.
- Anonyymi
Tämänkään aloituksen väitteet Päivi Räsäseen liittyen eivät sitten liittyneetkään mitenkään Päivi Räsäseen. Yrittäkää vihaasemmistossa ryhdstäytyä. Vaalitkin tulossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3116725Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss653779- 2033076
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242767- 741912
- 1461662
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2071654Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201518Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1631511- 891398